7300 پروژه فعال مدرسه سازی داریم – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

7300 پروژه فعال مدرسه سازی داریم - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، حمیدرضا خان محمدی عصر دوشنبه در مراسم افتتاح پروژه خیرساز مصلی نژاد در اردبیل، اظهار کرد: با تخصیص اعتبار مناسب تلاش بر این است تا بخش عظیمی از این پروژه ها تا مهرماه سال آینده تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شود.

وی تصریح کرد: خیران یاد و همراه صدیق نوسازی مدارس هستند که با همراهی خیران سعی می کنیم تا جریان مدرسه سازی را به یک نهضت عظیم تبدیل کنیم.

معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر 950 پروژه آموزشی در کشور به بهره برداری رسید تا شاهد بهبود فعالیت های آموزشی و پرورشی برای تحصیل مناسب نسل آینده باشیم.

خان محمدی محرومیت زدایی و ایجاد عدالت را رویکرد دولت سیزدهم در تکمیل پروژه های نیمه تمام اعلام کرد و افزود: روزانه هشت مدرسه در دولت سیزدهم تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: سرانه فضای آموزشی قبل از دولت سیزدهم 5.22 صدم متر مربع بود که این سرانه به 5.28 صدم متر مربع ارتقا یافته است.

خان محمدی دلیل رشد اندک توسعه فضاهای آموزشی را نرخ بالای مهاجرت در مناطق حاشیه شهرها اعلام کرد و ادامه داد: اولویت سازمان نوسازی مدارس ساخت مدرسه در مناطق با تراکم بالا است تا بتوانیم شرایط مناسبی را در بهبود فضاهای آموزشی شاهد باشیم.

وی اضافه کرد: برای سال های آینده ساخت 200 مجتمع بزرگ آموزشی پیش بینی شده که احداث این واحدهای آموزشی نقطه تحول در کانون اصلی مدرسه و محله خواهد بود.

معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس بیان کرد: رویداد مدارس آینده در قالب طرح های متنوع در حال اجرا است و تلاش بر این است تا با تامین تجهیزات مناسب بتوانیم حرکت های مفیدی را انجام دهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "7300 پروژه فعال مدرسه سازی داریم – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "7300 پروژه فعال مدرسه سازی داریم – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.