6 هزار مسکن روستایی در استان ایلام ساخته شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

6 هزار مسکن روستایی در استان ایلام ساخته شد - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، حسن بهرام نیا ظهر سه شنبه در دیدار با مدیرکل و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اظهار کرد: گزارشات ارایه شده توسط مدیرکل بنیاد مسکن بسیار خوب و قابل توجه بود و مایه امید و نشاط برای جامعه روستایی است، اقدامات جهادی و مومنانه بنیاد مسکن، امیدبخش و عملکرد این بنیاد رضایت بخش است

وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط بنیاد مسکن پس از انقلاب اسلامی تاکنون، افزود: اقدامات زیادی پس از انقلاب تاکنون و در دولت سیزدهم در حوزه زیربنایی و عمرانی انجام شده است و کشور روز به روز در همه حوزه ها در حال پیشرفت است که این تلاش ها موجب شد ایران اسلامی در مقیاس منطقه ای و جهانی به جایگاه بسیار خوبی برسد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام یادآورشد: عملکرد بنیاد مسکن طی حدود سه ساله فعالیت دولت سیزدهم مستند و قابل رویت است که در حوزه ساخت مسکن، این بنیاد تعهد ساخت 8 هزار واحد را داشت که تاکنون 6 هزار واحد ساخته شده است.

بهرام نیا بیان داشت: در حوزه بهسازی روستاها، در بحث پرداخت تسهیلات کم بهره، اجرای طرح هادی روستایی و کمک و مساعدت برای ساخت مسکن محرومان، تهیه طرح جامع، الحاق روستا به شهر، بهسازی روستاهای هدف گردشگری و تولید مسکن روستایی و شهری، عملکرد مجموعه بنیاد مسکن امیدآفرین و رضایت بخش است.

وی اضافه کرد: جهش تولید را در بنیاد مسکن دیدیم و مشارکت مردم هم در این بنیاد لمس شد که امیدواریم در پایان سال 1403 این بنیاد در تحقق شعار سال موثر باشد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام ادامه داد: طی دو سال گذشته از حساب 100 امام (ره) 20 واحد تکمیل و 307 واحد نیمه تمام نیز تکمیل شد.

وی اضافه کرد: از زمان پس از انقلاب تا قبل از آغاز فعالیت دولت سیزدهم کل مشارکت مردم در واریز به حساب 100 امام (ره) 500 میلیون تومان بود اما طی حدود سه سال از فعالیت دولت سیزدهم، بیش از 16 میلیارد تومان به حساب 100 امام (ره) از سوی مردم واریز شده است.

بهرام نیا بیان داشت: طی دو سال گذشته طرح هادی در 300 روستای استان با اعتبار 353 میلیارد تومان اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: در دولت سیزدهم، بیش از 1,400 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان ساخت مسکن در شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و روستاها پرداخت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "6 هزار مسکن روستایی در استان ایلام ساخته شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "6 هزار مسکن روستایی در استان ایلام ساخته شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.