114 عنوان برنامه فرهنگی در خراسان جنوبی برگزار می شود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

114 عنوان برنامه فرهنگی در خراسان جنوبی برگزار می شود - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام والمسلمین سالاری مکی در گفتگو با خبرنگار انکو اظهار کرد برنامه های متنوعی در سطح استان به مناسبت دهه کرامت پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه عمده این برنامه ها در مرکز استان برگزار خواهد شد گفت: برگزاری برنامه سبک زندگی و خانواده ویژه بانوان ادارات و دستگاه ها امروز در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد که یکی از برنامه های دهه کرامت در مرکز استان بوده است.

وی ادامه داد: برنامه هویت بانوی مسلمان ویژه دانشجویان در محل دانشگاه سپیده کاشانی و همچنین ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، برگزاری جشن مادرانه ویژه مادران و دختران 25 اردیبهشت ماه در محل باغ رحیم آباد بیرجند، دورهمی مادران و دختران، نشست توجیهی مبلغات استان، نشست هم اندیشی راویان امید، از دیگر برنامه های پیش بینی شده در بیرجند به مناسبت دهه کرامت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان داشت: برنامه قرار ریحانه ها، همایش حضرت معصومه (س) بهترین دختر دنیا، برپایی ایستگاه عموی مهربان ویژه کودکان و نوجوانان، برپایی ایستگاه صلواتی، جشن بزرگ نغمه مهربانی مراسم ویژه دختران و برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه (س) نیز به مناسبت دهه کرامت در طبس برگزار می شود.

سالاری مکی یادآور شد: جشن میدانی میلاد حضرت معصومه (س)، جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه ویژه دختران حاج قاسم، برنامه حضور خدام رضوی از برنامه های پیش بینی شده به مناسبت دهه کرامت در سطح شهرستان قاین می باشد.

وی افزود: برگزاری پاتوق های گفت وگو و همچنین برنامه همایش تجلیل از شخصیت زن با هویت اسلامی از برنامه های پیش بینی شده در خوسف است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اضافه کرد: برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه (س) همراه با جشن انکو بی کران از جمله برنامه های ست که در بشرویه برگزار می شود.

سالاری مکی از برگزاری جشن میلاد آقا امام رضا (ع) در نهبندان و برنامه محوری بنات المقاومه و ایستگاه عفاف و حجاب در درمیان خبر داد و گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی و تجلیل بانوان قرآنی در سرایان و جشن بزرگ مادر و دختری، جشن میلاد امام رضا (ع) و جشن بزرگ دهه کرامت از جمله برنامه های دهه کرامت در سربیشه است.

وی با اشاره به اعزام 650 مبلغ به مناطق مختلف استان در دهه کرامت خاطرنشان کرد: در مجموع 114 عنوان برنامه در دهه کرامت در استان با همکاری دستگاه های فرهنگی استان، مساجد، تشکلهای دینی مذهبی و تشکل ها و گروه های جهادی برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "114 عنوان برنامه فرهنگی در خراسان جنوبی برگزار می شود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "114 عنوان برنامه فرهنگی در خراسان جنوبی برگزار می شود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.