گفت و گوی جنجالی داوران ال کلاسیکو با VAR منتشر شد +ویدیو – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

گفت و گوی جنجالی داوران ال کلاسیکو با VAR منتشر شد +ویدیو - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، در دیداری حساس از هفته سی و دوم رقابت های لالیگا فصل 2023/24، ریال مادرید با نتیجه 2-3 بارسلونا را شکست داد و فاتح ال کلاسیکو شد. جدالی که با گل زودهنگام «آندریاس کریستنسن» آغاز شد، در نهایت با گل پیروزی بخش جود بلینگام خاتمه یافت.

البته این دیدار خالی از حاشیه نبود و تصمیمات بحث برانگیز داور در برخی صحنه ها، اعتراض شدید هواداران و کادرفنی بارسلونا را در پی داشت. جنجالی ترین اتفاقِ آخرین ال کلاسیکوی فصل رخ در اواسط نیمه اول داد. در دقیقه 26 بازی و روی ارسال کرنر بازیکنان بارسلونا، آندری لونین ضربه لامین یامال را در دهانه دروازه برگشت داد؛ صحنه ای که بارسایی ها قاطعانه اعتقاد دارند دروازه بان ریال از داخل دروازه توپ را بیرون کشیده و به قول معروف حق آنها خورده شده است.

فدراسیون فوتبال اسپانیا پس از این اتفاق فایل صوتی مکالمه داوران را منتشر کرد که در آن داوران حاضر در اتاق VAR به دلیل عدم دسترسی به تصویری واضح عبور توپ از خط دروازه را تایید نمی کنند.

داور بازی خطاب به گوندوغان: «منتظر بازبینی صحنه هستیم. شاید گل باشد، بررسی می کنیم.»

داور VAR: «بدن لونین جلوی دید را گرفته است! به بررسی صحنه ها ادامه می دهیم. زاویه 360 خوب نیست، این یکی هم خوب نیست، این یکی هم نه، این هم دوباره نه!»

داور بازی: «هیچ عجله ای نداریم، این تصمیم خیلی مهم است ، همه دوربین ها را بررسی کنید!»

داور VAR: «با یک ضربه کرنر کار را مجدداً آغاز کن، ما هیچ مدرکی برای گل شدن توپ نداریم! به همین دلیل با یک ضربه کرنر کار را شروع کن. هیچ مدرکی برای ورود توپ به دروازه نیست!»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفت و گوی جنجالی داوران ال کلاسیکو با VAR منتشر شد +ویدیو – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفت و گوی جنجالی داوران ال کلاسیکو با VAR منتشر شد +ویدیو – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.