کمالوند: مقابل پرسپولیس محکوم به برد هستیم

کمالوند: مقابل پرسپولیس محکوم به برد هستیم

به گزارش خبرگزاری انکو؛ فراز کمالوند عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، اظهارکرد: بازی با پرسپولیس قطعا بازی بسیار مهمی است. حریف قدرتمند است و همیشه مدعی قهرمانی بوده است.

او ادامه داد: پرسپولیس، تیم منسجمی است که در هفته های گذشته نیز نتایج خوبی گرفته است. ضمن این که پرسپولیس تمام بازیکنانش را در اختیار داشته است.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: ما هم به خاطر شرایط جدولی مان باید با تمام وجود بازی کنیم. برد و باخت نفت رابطه مستقیم با زندگی مردم آبادان دارد که امیدوارم بازیکنان متوجه این مهم باشند. ما امتیازات زیادی از دست داده ایم و فردا محکوم به برد هستیم. امیدوارم سکوها فردا پُر شوند و هواداران از تیم حمایت کنند. هفت فینال پیش رو داریم که در هفت مسابقه با تمام توان تلاش خواهیم کرد و می جنگیم.

او بیان کرد: واقعا از چهارم فروردین چیزی کم نگذاشته ام و از آبادان خارج نشده ام اما متاسفانه نقاط ضعف زیاد بوده است. در بازی با استقلال خوزستان تیم برتر بازی بودیم و با بدشانسی نتیجه را واگذار کردیم.

کمالوند گفت: مردم بدانند موجودی ما همین است ولی سعی می کنیم از موجودی خودمان استفاده کنیم. امیدوارم لطف خدا شامل حال مان باشد. فردا بازی بسیار سختی داریم. بازیکنان باید بدانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند.

او تاکید کرد: ما به تک تک امتیازات نیاز داریم. روحیه محافظه کارانه ندارم و برای برد راهی بازی فردا هستیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمالوند: مقابل پرسپولیس محکوم به برد هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمالوند: مقابل پرسپولیس محکوم به برد هستیم"، کلیک کنید.