کشف جسد 3 نفر در حادثه حریق انبار پلاستیک در خاورشهر

کشف جسد 3 نفر در حادثه حریق انبار پلاستیک در خاورشهر

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کشف سه جسد در حریق انبار پلاستیک خاورشهر خبر داد.

جلال ملکی در گفت وگو با انکو، درباره آتش سوزی انبار پلاستیک در خاورشهر گفت: بعداز ظهر روز گذشته وقوع یک مورد حادثه حریق در انبار نگهداری از مواد پلاستیکی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان 10 ایستگاه را به همراه تانکر آب و خودروها و تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه واقع در خاورشهر اعزام کرد.

وی با بیان اینکه حدود 12 انبار پلاستیک در این محل قرار داشت، افزود: شعله های آتش به حدود هشت انبار سرایت و 60 تا 100 درصد این انبارها را درگیر کرده بود. حجم آتش به قدری بود که دیوارها  و سقف برخی از این انبارها تخریب شده بود؛ در این شرایط عوامل آتش نشانی از چند جهت عملیات خود را ادامه دادند و موفق شدند بعد از گذشت حدود 2 ساعت و در حوالی ساعت 6 شعله های آتش را کنترل کنند.

ملکی با اشاره به اینکه لکه گیری آتش که تا امروز صبح ادامه داشت افزود: دقایق ابتدایی بامداد امروز آتش نشانان در حین عملیات لکه گیری و جستجو، با پیکر سه نفر مواجه شدند که بر اساس گزارش اورژانس، هر سه نفر جان خود را از دست داده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: این افراد در کانون آتش سوزی حضور داشته و در زیر سقف ها گرفتار شده بودند.

وی افزود: حریق این منطقه مهار شد و عملیات لکه گیری و جستجو در انبار پلاستیک خاورشهر به اتمام رسیده است.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف جسد 3 نفر در حادثه حریق انبار پلاستیک در خاورشهر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف جسد 3 نفر در حادثه حریق انبار پلاستیک در خاورشهر"، کلیک کنید.