ژاوی: هر وقت احساس کنم که وضعیت خوب نیست می روم

ژاوی: هر وقت احساس کنم که وضعیت خوب نیست می روم

سرمربی آبی اناری ها از نمایش شاگردانش در دیدار برابر والنسیا راضی و خوشحال است. او گفت اگر وقت احساس کند که از حمایت لازم برخودار نیست تیم را ترک می کند.

به گزارش انکو، بارسلونا در آخرین بازی از هفته سی و سوم رقابت های لالیگا با نتیجه 4 بر 2 والنسیا را شکست داد.

ستاره این  بازی روبرت لواندوفسکی بود که توانست سه گل به ثمر برساند.

به نوشته آس، ژاوی در نشست خبری بعد از بازی گفت: من خوشحال و راضی هستم. اشتباه باعث شد تا با نتیجه دو بر یک عقب بیفتیم اما ناامید نشدیم و به بازی برگشتیم. باوجود آن که اشتباهات فردی داشتیم اما به نظرم نظم تیمی خوب و در کارهای هجومی  راضی کننده بودیم. باید از این نمایش و پیروزی خوشحال باشیم. به کمی آرامش بیش تر نیاز داشتیم با این حال من از نتیجه و عملکرد بازیکنان راضی و خوشحال هستم.

او ادامه داد: فرمین لوپز بسیار خوب بود. او در فضاها بازیکن بسیار کارآمدی است و می تواند کمک زیادی به تیم کند. البته به نظرم باید فرصت های بیش تری را در این بازی خلق می کرد هر چند که توانست گلزنی کند.

سرمربی آبی اناری ها درباره درخشش روبرت لواندوفسکی هم گفت: به نظرم شکست در ال کلاسیکو باعث شد تا وضعیت تیم تغییر کند. لواندوفسکی هم بهتر شده است و آمار گلزنی او به خوبی چنین چیزی را نشان می دهد؛ البته او می توانست بهتر از این هم ظاهر شود.

او درباره دلیل تغییر نظرش برای ماندن در بارسلونا گفت: من واقعا می خواستم بروم اما وضعیت تغییر کرد. من احساس کردم که از حمایت باشگاه و مدیر ورزشی برخوردار هستم و به همین خاطر تصمیم به ماندن گرفتم. احساس کردم که باید بمانم. اگر این احساس به من دست می داد که از حمایت لازم برخوردار نیستم قطعا تیم را ترک می کردم. اگر هم در آینده چنین احساسی داشته باشم قطعا می روم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ژاوی: هر وقت احساس کنم که وضعیت خوب نیست می روم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ژاوی: هر وقت احساس کنم که وضعیت خوب نیست می روم"، کلیک کنید.