پرسپولیس به دنبال های‌جک گزینه استقلال!

پرسپولیس به دنبال های‌جک گزینه استقلال!

به گزارش خبرگزاری انکو؛ پرسپولیس این روزها درگیر مشکلات زیادی است. این تیم نه سرمربی دارد، نه با اعضای تیمش تسویه کرده و نه بازیکنی به خدمت گرفته و نه با ستاره هایش تمدید کرده است. مدیرعامل پرسپولیس از انجام هرگونه فعالیت فوتبالی محروم است و نمی تواند پای هیچ قراردادی را امضا کند. از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده سایر مدیران باشگاه فعالیت های مربوط به نقل و انتقالات را طی روزهای اخیر پیش بردند تا باشگاه از جذب بازیکن عقب نماند. طی روزهای گذشته باشگاه پرسپولیس با چند گزینه داخلی برای عقد قرارداد صحبت هایی را انجام داده و به توافقات خوبی هم دست پیدا کرده است.

به نقل از خبر ورزشی آنطور که شنیدیم باشگاه پرسپولیس با یکی از گزینه های مدنظر خود توافقات نهایی را انجام داده و بعد از برگزاری فینال جام حذفی بین سپاهان و مس رفسنجان از این بازیکن رونمایی می کند. فرشاد احمدزاده وینگر تکنیکی سپاهان که در دو مقطع هم سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد، گزینه ای است که باشگاه پرسپولیس با او به توافق رسیده و فرشاد بعد از بازی فینال جام حذفی با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را امضا خواهد کرد. پیش تر به عنوان اولین رسانه خبر از علاقه پرسپولیس به احمدزاده خبر دادیم و اعلام کردیم مذاکرات خوبی با این بازیکن انجام شده است. فرشاد که از استقلال هم پیشنهاد داشت، تصمیم گرفت بار دیگر به پرسپولیس برگردد و پیراهن این تیم را برتن کند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس به دنبال های‌جک گزینه استقلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس به دنبال های‌جک گزینه استقلال!"، کلیک کنید.