وضعیت نامشخص بلندترین مرد ایران برای حضور در پارالمپیک

وضعیت نامشخص بلندترین مرد ایران برای حضور در پارالمپیک

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان با بیان این که لیست ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک پاریس اواخر خرداد نهایی می شود، گفت: سعی داریم بهترین و آماده ترین ورزشکاران را به پارالمپیک پاریس اعزام کنیم.

هادی رضایی در گفت وگو با انکو، درباره برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته مردان به میزبانی ایران، اظهار کرد: این مسابقات ابتدا قرار بود تیرماه به میزبانی ایران برگزار شود که چون ما شرایط برگزاری را نداشتیم لغو شد و هنوز مشخص نیست که این رقابت ها برگزار شود.

وی با اشاره به حضور 16 بازیکن در اردوی تیم ملی والیبال نشسته مردان و وضعیت مرتضی مهرزاد و رمضان صالحی برای حضور در ترکیب نهایی تیم اعزامی به پارالمپیک پاریس، گفت: این اردو تا هفتم اردیبهشت در تبریز ادامه دارد. سپس، بعد از 15 روز استراحت اردوی بعدی 20 اردیبهشت در تهران برگزار می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. مرتضی مهرزاد و رمضان صالحی به دلیل آسیب دیدگی که در ناحیه کتف داشتند برای بررسی وضعیت سلامتی آن ها به آکادمی سنجش معرفی خواهند شد که بعد از انجام سنجش تکلیف آنها از نظر سلامتی برای ادامه اردوها مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان خاطرنشان کرد: درست است مرتضی مهرزاد و صالحی در این اردو حضور دارند و تمرینات خود را پیگیری می کنند اما این تمرینات سبک بوده و فشار زیادی به آن ها وارد نمی شود، برای این که بدانیم در اردوی بعدی شرایط تحمل تمرینات سنگین را دارند یا خیر باید سنجش به ما تاییدیه نهایی را بدهد.

رضایی تصریح کرد: این 16 نفر ترکیب اصلی ما را برای شرکت در پارالمپیک پاریس تشکیل می دهند که در اردوی بعدی یک نفر خط خواهد خورد و در اواخر خرداد ترکیب تیم اعزامی به پارالمپیک پاریس نهایی می شود.

وی در پایان گفت: با توجه به این که به دنبال تکرار عنوان قهرمانی خود در پارالمپیک پاریس هستیم، سعی داریم بهترین و آماده ترین بازیکنان خود را به پاریس اعزام کنیم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت نامشخص بلندترین مرد ایران برای حضور در پارالمپیک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت نامشخص بلندترین مرد ایران برای حضور در پارالمپیک"، کلیک کنید.