واکنش سرمربی به فروش سلاح دختر تیرانداز

واکنش سرمربی به فروش سلاح دختر تیرانداز

سرمربی تیم ملی پاراتیراندزی از اعزام 4 تیرانداز به بازی های پارالمپیک پاریس خبر داد و گفت: حق هیچ تیراندازی برای اعزام به پارالمپیک نادیده گرفته نشده و برحسب رکوردها سعی کردیم بهترین ها را عازم این رویداد بزرگ کنیم.

حسین امیری در گفت و گو با انکو، با اشاره به اعزام 4 تیرانداز زن و مرد به بازی های پارالمپیک پاریس، اظهار کرد: ساره جوانمردی، نسرین شاهی، رقیه شجاعی و محمدرضا میرشفیعی نفرات اعزامی به پارالمپیک پاریس هستند که در تپانجه 10 متر بادی، 50 متر خفیف، تفنگ 10متر بادی ایستاده و 50 متر 3 وضعیت بانوان به رقابت خواهند پرداخت. این ها جزو بهترین های ما در رشته تیراندازی هستند که نسبت به دوره قبل که تنها یک مدال طلا توسط ساره جوانمردی کسب کردیم، این دوره شرایط راضی کننده و امید زیادی به کسب بهترین نتیجه داریم.

وی درباره برخی حواشی ایجاد شده درباره انتخاب نفرات برای شرکت در پارالمپیک پاریس گفت: قرار بود از بین نسرین شاهی، ساره جوانمردی و فایزه احمدی در تپانجه بادی 10 متر تنها دو نفر برای اعزام به پارالمپیک پاریس انتخاب شوند که با تصمیم فدراسیون جانبازان و توانیابان و کمیته ملی پارالمپیک و با صلاحدید من ساره جوانمردی و نسرین شاهی چون رکورد بالاتری نسبت به احمدی داشتند برای پارالمپیک انتخاب شدند. فایزه احمدی تیرانداز جوانی است و باید جایگاه ورزش را بداند، اگر امروز برای پارالمپیک انتخاب نشد به منزله آن نیست که تیرانداز خوبی نیست. او آینده خوبی دارد، وقتی رکوردش نزدیک به رکورد نسرین شاهی و ساره جوانمردی نیست نباید با گذاشتن استوری و فروش اسلحه اش بگوید نادیده گرفته شده و بخواهد از ورزش حرفه ای خداحافظی کند.

امیری تصریح کرد: انتخاب تیراندازان اعزامی به پارالمپیک تصمیم جمعی بود و در این زمینه تنها پارالمپیک تصمیم گیرنده نبود.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی خاطرنشان کرد: در رشته میکس هم درست است ساره جوانمردی و محمدرضا میرشفیعی انتخاب شده اند اما نسرین شاهی را نیز به عنوان جایگزین در 50 متر خفیف خواهیم داشت که اگر در روز مسابقه حادثه ای پیش آمد نفر جایگزین در این ماده داشته باشیم.

وی درباره وضعیت بانوان در این دوره از بازی های پارالمپیک گفت: در 10 متر بادی، وضعیت بانوان بهتر از 50 متر خفیف است و امید زیادی به کسب بهترین مدال در این ماده داریم.

امیری همچنین در خصوص وضعیت محمدرضا میرشفیعی برای شرکت در پارالمپیک پاریس بعد از عمل جراحی، افزود: وی در هر دو ماده 10 متر بادی و 50 متر خفیف شرایط خیلی خوبی دارد و در هر دو ماده امید زیادی به مدال آوری او داریم.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی درباره وضعیت رقیه شجاعی برای کسب مدال در پارالمپیک پاریس گفت: وی چون در مسابقات جهانی کره عملکرد موفقی نداشت برای اعزامش به پارالمپیک بحث زیادی بود که در نهایت کمیته ملی پارالمپیک تصمیم گرفت به صورت حمایتی شجاعی را به پارالمپیک اعزام کند. امیدوارم در این بازی ها نتیجه خوبی را کسب کند.

وی با اشاره به حضور روانشناس در کنار تیم پاراتیراندازی خاطرنشان کرد: این دوره فدراسیون جانبازان و کمیته ملی پارالمپیک حمایت خوبی از پاراتیراندازی کردند و امکانات خوبی در اختیار تیراندازان قرار دارد. شرایط واقعا راضی کننده است و مشکل خاصی وجود ندارد.

امیری در پایان یکی از مشکلات تیراندازان را نداشتن فشنگ خارجی عنوان کرد و افزود: فشنگ داریم اما چون داخلی است رکورد تیراندازان در تمرینات به صورت دقیق مشخص نیست امیدوارم قبل از اعزام به پارالمپیک از فشنگ های خارجی برخوردار شویم تا بهتر در جریان رکورد تیراندازان قبل از اعزام به پارالمپیک پاریس قرار بگیریم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش سرمربی به فروش سلاح دختر تیرانداز" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش سرمربی به فروش سلاح دختر تیرانداز"، کلیک کنید.