واکنش دختر تاریخ ساز به بی مدال ماندن در قهرمانی آسیا

واکنش دختر تاریخ ساز به بی مدال ماندن در قهرمانی آسیا

دختر رکابزن ایران گفت: اتفاقاتی افتاد که روی عملکردم تاثیر گذاشت و باعث شد نتیجه مسابقه قهرمانی آسیا مطابق آنچه برنامه ریزی کردم پیش نرود.

فرانک پرتوآذر در گفت وگو با انکو درباره ی اینکه در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی آسیا موفق به گرفتن مدال نشد، بیان کرد: مسیر مسابقه نسبت به سال های گذشته فنی تر بود و این برای من امتیاز مثبت محسوب می شد. با توجه به اردوهایی که به همراه تیمم از بهمن  سال گذشته در آفریقای جنوبی و اروپا داشتم از لحاظ سطح تکنیکی نسبت به بیشتر رقبایم برتر بودم. با توجه به نتایج مسابقات و آنالیز تمریناتم، می دانستم کسب مدال کاملا امکان پذیر است چون در مسابقه اسپانیا اول شدم و در مسابقه آفریقای جنوبی مقام سومی را کسب کردم.

اتفاقاتی افتاد که نتوانستم موفق شوم

او ادامه داد: شرایط آب و هوایی فاکتور مهمی در مسابقات است و باتوجه به اختلاف دمای مالزی میزبان مسابقات نسبت به محل اقامتم در سوییس، بدون شک عدم سازگاری با آب و هوا تاثیر زیادی روی عملکردم داشت. پنچری حین مسابقه نیز مزید بر علت شد که نتیجه مسابقه مطابق آنچه برنامه ریزی کردم پیش نرود. نیازی به گفتن نیست که ورزش حرفه ای برد و باخت، پنچری، مریضی و تاریخ سازی دارد. هیچ قهرمانی وجود ندارد که در دوران قهرمانی روز بدی را پشت سر نگذارد. فکر می کنم اینکه شرایط و اتفاقاتی پیش بیاید یا روز خوب ورزشکار نباشد، طبیعی است. همه ورزشکاران حرفه ای گاهی اوقات نتوانسته اند عملکرد واقعی خود را نشان بدهند، هر چند که بارها رکوردهای خود را در تمرینات زده باشند.

فکر می کنم گرفتن وایلدکارت غیر ممکن است

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی در مورد اینکه به دنبال گرفتن سهمیه وایلد کارت المپیک بود، گفت: فقط چند روز تا اعلام نتایج نهایی این سهمیه باقی مانده است. دریافت وایلد کارت بستگی زیادی به مکاتبات کمیته ملی المپیک هر کشور دارد. با توجه به معیارهایی که کمیته بین المللی المپیک گذاشته، شرایط برای حضور ایران در رشته دوچرخه سواری بسیار سخت است اما گاهی تبصره هایی وجود دارد. با این حال همه چیز منوط به تلاش و پیگیری کمیته ملی المپیک است تا این اتفاق تاریخی رقم بخورد. با توجه به مدت زمان کوتاهی که باقی مانده و انجام نشدن مکاتبات، فکر می کنم این اتفاق غیر ممکن است.

می خواهم دینم را به دوچرخه سواری ادا کنم

دختر ملی پوش ایران در مورد برنامه های آینده خود گفت: همچنان مسابقات مهمی در پیش دارم و بعد از قهرمانی آسیا تمرکزم را روی آماده سازی گذاشته ام. از هفته آینده به کورس مسابقات برمی گردم و تا پایان تابستان در چندین مسابقه اروپایی و قهرمانی جهان شرکت می کنم.

او ادامه داد: هدف دیگرم که مشتاق هستم انجام دهم، کمک به بالا بردن سطح دوچرخه سواری در ایران است. اهدافی دارم که شاید فکر کردن به آنها برای خیلی ها سخت باشد اما در تلاش هستم دیدگاه ها را نسبت به دوچرخه سواری بانوان ایران تغییر دهم.  علاقه مندم در کنار رقابت، دین خود را به دوچرخه سواری ایران ادا کنم و بتوانم دانش و تجربه ام که تا امروز در بالاترین سطح کسب کرده ام را به اشتراک بگذارم. امیدوارم در آینده نزدیک نه تنها در المپیک و بازی های آسیایی نماینده داشته باشیم بلکه به مدال آوری هم فکر کنیم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش دختر تاریخ ساز به بی مدال ماندن در قهرمانی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش دختر تاریخ ساز به بی مدال ماندن در قهرمانی آسیا"، کلیک کنید.