همه چیز درباره کمدی جدید بهرام افشاری در سینما

همه چیز درباره کمدی جدید بهرام افشاری در سینما

آفتاب نیوز :

نخستین جلسه شورای صنفی نمایش در سال 1403 روز شنبه 18 فروردین در سازمان سینمایی برگزار شد و بر همین اساس قرار است فیلم سینمایی «سال گربه» به کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی با پخش «خانه فیلم» به سرگروهی پردیس سینمایی مگامال و فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی مهران برومند با پخش «فیلمیران» به سرگروهی پردیس سینمایی ایران مال اکران شوند از همین رو گفت وگوی کوتاهی با سعید خانی تهیه کننده «سال گربه» داشتیم.

سعید خانی تهیه کننده فیلم سینمایی «سال گربه» با اشاره به اینکه این دومین تجربه همکاری وی با مصطفی تقی زاده محسوب می شود، به خبرنگار انکو گفت: پس از سریال «حرفه ای» این دومین همکاری من با این کارگردان محسوب می شود و در این پروژه به ادبیات و زبان مشترک با یکدیگر رسیدیم. در «سال گربه» تجربه خوبی با مصطفی تقی زاده رقم خورد.

وی با تاکید بر اینکه «سال گربه» در فضای کمدی و فانتزی تولید شده است، افزود: به واسطه فضای فانتزی فیلم، چالش های زیادی برای طراحی صحنه و تحقق این فضای فانتزی وجود داشت به عنوان مثال هر 2 روز جابه جایی لوکیشن ضبط داشتیم و در این فیلم از طراحی رنگ و نور خاصی بهره گرفته ایم.

این تهیه کننده سینما عنوان کرد: سینمایی «سال گربه» به مدت 105 دقیقه سال گذشته ساخته شده و تولید آن حدوداً 2 ماه زمان برده است.

وی با یادآوری آغاز اکران این اثر از چهارشنبه و به سرگروهی پردیس سینمایی مگامال، گفت: همه تلاشمان را انجام داده ایم تا یک کمدی استاندارد در شان و شعور مخاطب سینما ایران بسازیم و امیدواریم در این امر موفق بوده باشیم و مخاطبان این اثر را دوست داشته باشند.

خانی در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر روی پخش این اثر سینمایی متمرکز است، گفت: فعلاً در حال برنامه ریزی برای پخش و اکران سینمایی هستیم و پس از آن برای اکران در پلتفرم ها بررسی و برنامه ریزی می کنیم.

«سال گربه» سینمایی در ژانر کمدی فاتزی ساخته شده است که بهرام افشاری، سارا بهرامی، هومن برق نورد، شبنم قربانی، لادن ژاوه وند، مرتض تقی زاده، نوشین تبریزی و رضا رشیدپور با حضور افتخاری علی اوجی و حمید معصومی نژاد در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

سعید خانی تهیه کننده ایرانی و مدیر شرکت پخش «خانه فیلم» است که از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده و پیش از این فیلم، تهیه کنندگی فیلم های «حرفه ای»، «من»، «لیپار»، «دوزیست»، «لونه زنبور» و «ارادتمند نازنین بهاره تینا» را برعهده داشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همه چیز درباره کمدی جدید بهرام افشاری در سینما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همه چیز درباره کمدی جدید بهرام افشاری در سینما"، کلیک کنید.