هلال احمر: تعداد 65 تیم امدادی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند

هلال احمر: تعداد 65 تیم امدادی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند

ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه شماره 4 اعلام کرد: در حال حاضر تعداد 65 تیم امدادی، در شرق معدن مس سونگون و روستای اوزی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری انکو، ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه شماره 4، آخرین اقدامات جست وجو در سانحه بالگرد رییس جمهوری را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

1. با توجه به استمرار عملیات جست وجو و نجات بالگرد حادثه دیده حامل رییس جمهوری و همراهانش، اخبار رسمی در این خصوص از طریق اطلاعیه های رسمی هلال احمر و در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام می شود، انتشار اخبار از منابع و رسانه های غیر رسمی، صرفا گمانه زنی است.

2.  جمعیت هلال احمر بر اساس تکالیف ذاتی و انسانی خود و انتظارات آحاد مردم ایران از هیچ کوششی برای جست وجوی خادمان مردم فروگذار نخواهد کرد و تیم های تخصصی این جمعیت با استفاده از همه امکانات و ظرفیت های موجود،  در حال جست وجوی منطقه احتمالی وقوع حادثه هستند.

3. در حال حاضر تعداد 65 تیم امدادی، در شرق معدن مس سونگون و روستای اوزی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند و به دلیل حساسیت شرایط، تعداد تیم های اعزامی آنست هلال احمر (سگ های زنده یاب) به همراه تجهیزات پیشرفته و تخصصی از تهران و استان های مجاور به منطقه وقوع حادثه به 21 تیم افزایش یافته است.

4.شرایط جوی منطقه، مه گرفته و بارانی بوده و عملیات جست وجو با وجود شرایط سخت و کاهش دید در منطقه و همچنین مخاطرات محیطی با کندی مواجه است.

5. اخبار تکمیلی در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هلال احمر: تعداد 65 تیم امدادی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هلال احمر: تعداد 65 تیم امدادی در جست وجوی بالگرد حادثه دیده هستند"، کلیک کنید.