معمای قتل مرد میانجی در مغازه تعویض روغنی

معمای قتل مرد میانجی در مغازه تعویض روغنی

آفتاب نیوز :

مرد مکانیک که متهم است در یک درگیری مرتکب قتل شده با ادعایی که در دفاعایتش مطرح کرد، قضات دادگاه را مجاب کرد تا تحقیقات بیشتری در رابطه با این پرونده انجام دهد.

این مرد متهم است در درگیری که در مغازه اش زخ داد مرد میانجی را با چوب زد و به قتل رساند.

پرونده این قتل دو سال قبل تشکیل شد. ماموران پلیس شهریار متوجه شدند درگیری در یک تعویض روغنی منجر به مجروح شدن جوانی به نام پویا شده است. ساعاتی بعد از آغاز تحقیقات ماموران متوجه شدند پویا در بیمارستان جان خود را از دست داده است.

به این ترتیب ماموران صاحب تعویض روغنی را بازداشت کردند. مرد مغازه دار به نام امین به پلیس گفت با یکی از مشتریانش به نام سینا درگیر شد؛ اما نمی داند در این میان چه کسی پویا را زده است.

تحقیقات ماموران نشان داد در این درگیری تعدادی افراد با چوب به جان یکدیگر افتادند. شاهدان به ماموران گفتند عامل قتل پویا مرد صاحب تعویض روغنی است. به این ترتیب امین با اتهام قتل عمدی به دادگاه رفت.

در جلسه رسیدگی، اولیای دم برای متهم درخواست قصاص کردند؛ اما او همه چیز را انکار کرد. متهم در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: سینا مشتری ام بود و برای تعویض روغن ماشینش به من مراجعه می کرد. روز حادثه او به مغازه ام آمد و به خاطر مبلغی با هم دچار اختلاف شدیم و بعد هم دعوا کردیم. مغازه خیلی شلوغ شد. عده ای به طرفداری از سینا آمده بودند و چند نفری هم به طرفداری از من آنجا بودند. پویا هم برای میانجی گری آمده بود. تعداد آدم هایی که چوب داشتند، خیلی زیاد بودند، ولی من چوب نداشتم.

متهم گفت: من در همه مراحل تحقیقات گفتم چوب نداشتم و اصلا نمی دانم چرا بازداشت شدم. من به پویا حتی دست هم نزدم. اصلا با او مشکلی نداشتم که بخواهم کاری بکنم.

بعد از گفته های متهم، قضات رسیدگی کننده برای تحقیق بیشتر شاهدان را به دادگاه احضار کردند تا گفته های متهم مورد بررسی قرار بگیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معمای قتل مرد میانجی در مغازه تعویض روغنی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معمای قتل مرد میانجی در مغازه تعویض روغنی"، کلیک کنید.