معرفت بیشتر نسبت به شهدا راه را روشن می کند – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، اسماعیل زارعی کوشا شامگاه پنجشنبه با حضور در حوزه علمیه امام صادق (ع) قروه شهدا را سعادتمندترین افراد و شهادت را بهترین مرگ ها برشمرد و اظهار کرد: معرفت بیشتر نسبت به شهدا راه را روشن می کند.

وی افزود: باید با زنده نگهداشتن یاد و خاطر شهدا نسبت به این عزیزان ادای دین کنیم.

استاندار کردستان با اشاره به جایگاه شهدا در جامعه عنوان کرد: شهدا سرمایه های بزرگی هستند که ارتباط با آنان بسیار راهگشاست.

زارعی کوشا با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تصریح کرد: باید تمام تلاشمان را برای مشارکت حماسی در انتخابات معطوف کنیم و گروههای جهادی برای دعوت مردم به حضور در انتخابات فعال باشند.

وی انتخاب اصلح را مهم خواند و گفت: هر دو مجلس چه خبرگان و چه شورای اسلامی در ریل گذاری انقلاب اسلامی نقش مهمی دارند.

معرفت بیشتر نسبت به شهدا راه را روشن می کند

استاندار کردستان اذعان کرد: رهنمودهای ارزنده رهبر معظم انقلاب سرشار از نور و حکمت است که بهترین توصیف درباره ایشان را سردار شهید حاج قاسم سلیمانی داشت و در واقع حکمتی که در بیان و رفتار رهبر معظم انقلاب وجود دارد، راهگشاست.

وی بر ضرورت شناخت شرایط و تحلیل درست از آن تاکید کرد و گفت: همانند شناختی که سردار سلیمانی داشت و کشور را از بلای داعش حفظ کرد باید شناخت را بالا برد.

زارعی کوشا از خدمات همه دولت ها در کردستان قدردانی کرد و گفت: در دولت سیزدهم نگاه ویژه و متفاوتی نسبت به کردستان وجود دارد که کردستان را در مسیر پیشرفت سوق داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفت بیشتر نسبت به شهدا راه را روشن می کند – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفت بیشتر نسبت به شهدا راه را روشن می کند – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.