مردم پای انقلاب ایستاده اند؛ مسیولان پای مردم ایستاده اند؟

مردم پای انقلاب ایستاده اند؛ مسیولان پای مردم ایستاده اند؟

22 بهمن امسال نیز نشان داد مردم پای کار هستند، حتی بسیاری از آنهایی که به میدان راهپیمایی 22 بهمن نیامدند، دل در گرو انقلاب و ایران اسلامی دارند.این حضور گسترده و میلیونی در سراسر کشور به انتخابات 11 اسفند وصل خواهد شد و آنچه که دشمنان در سر دارند، پریشان خواهد گشت.

به گزارش انکو، محمد صفری در سرمقاله سیاست روز با این عنوان نوشت: تکرار شد، آنچه که انتظار می رفت و توقع داشتیم اتفاق افتاد، هر چند برای برخی ها ناگوار و ناخوشایند بود و سعی کردند تا کم فروغ باشد، حتی صحنه هایی را در شبکه های مجازی خود پخش کردند تا بگویند همین هایی که ما نشان می دهیم مردم هستند در حالی که یک نفر گوشی به دست مرگ بر جمهوری اسلامی می گفت و صدایی هم اگر از گوشه و کنار بود، آن مردمی که ادعا می کردند نبود. تکرار شد برای این که مردم انقلابشان را دوست دارند، برای آن جان داده اند، مال داده اند، جوانشان را فدای راه انقلاب که همان ایران و اسلام و بزرگی میهن است، کرده اند، کشوری که در بیشتر خانواده ها و خانه هایش بوی عطر شهید می دهد، چرا نباید پای کار انقلاب بایستد؟ انقلابی که می رود تا به تحولی بزرگ متصل شود.
انقلاب اسلامی ایران در حالی جشن 45 سالگی خود را گرفت که همه قوای خصم در پی نابودی آن است.
مردم پای انقلاب ایستاده اند، اما برخی مسیولان پای انقلاب نایستاده اند بلکه سعی دارند تا مردم را از انقلاب برنجانند.
مردم با وجود همه فشارهای اقتصادی که دلیل اصلی آن نامدیریتی ها و دلبستن به نسخه های بانک جهانی و صندوق بین المللی پول است، انقلاب خودشان را دوست دارند و برای ماندگاری آن باز هم جانفشانی خواهند کرد اما مسیولان توجه داشته باشند که باید به سخنان امام و رهبری توجه ویژه کنند، باید سخنان آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند، رهبر کبیر انقلاب امام(ره) و رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای همواره مسیولان را تاکید به مردم داری کرده اند و به آنها هشدار داده اند که باید هوای مردم را داشت در غیر این صورت،«بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست، و یک انفجار حاصل بشود. از آن روز بترسید که ممکن است یکی از -ایام الله» – خدای نخواسته – باز پیدا بشود.»
حضرت آیت الله خامنه ای نیز در سخنانی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی های 22 بهمن فرموده بودند؛ «این حضور مردمی در 22 بهمن را به حساب گلایه نداشتن آنها از فعالیت های ما مسیولین نگذارید. مردم گله مندند.»
با وجود همه گلایه هایی که مردم از وضعیت اقتصادی کشور دارند، حضور در راهپیمایی 22 بهمن پیام روشنی دارد.
ما مردم پای انقلاب ایستاده ایم، این مسیولان هستند که باید پای مردم بایستند و مشکلات را حل کنند.
مردم توقع زیادی از مسیولان ندارند، آنها انتظار دارند که نظام و ساختارهای کشور در خدمت مردم باشند و اجازه ندهند عده ای شاید، سوداگر، دزد و مفسد اقتصادی سرمایه ها و ثروت کشور را چپاول کنند آنگاه اکثریت مردم در فشار اقتصادی به سر ببرند.
22 بهمن امسال نیز نشان داد مردم پای کار هستند، حتی بسیاری از آنهایی که به میدان راهپیمایی 22 بهمن نیامدند، دل در گرو انقلاب و ایران اسلامی دارند.
این حضور گسترده و میلیونی در سراسر کشور به انتخابات 11 اسفند وصل خواهد شد و آنچه که دشمنان در سر دارند، پریشان خواهد گشت.
دشمن در پی آن بود تا 22 بهمنی کم فروغی برگزار شود، مراکز استان های و شهرها و شهرستان ها مملو بود از جمعیتی که شعار پایبندی به انقلاب اسلامی را سر دادند و با همین شعار در 11 اسفند ماه 1402 پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و با مشارکت بالای خود در انتخابات، نمایندگانی  را به مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری راهی خواهند کرد که انقلابی تر در صدد رفع مشکلات و گرفتاری های جامعه برآیند.
انتخابات 11 اسفند نیز نیازمند حضوری همچون 22 بهمن و حتی بیشتر از آن چه دیروز در شهرهای ایران دیده شد دارد.
هر اندازه درصد مشارکت مردم در انتخابات بالاتر باشد، ضریب موفقیت ها، پیشرفت ها و دستاوردها بالاتر می رود و دشمنان را ناامیدتر می کند.
پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم پای انقلاب ایستاده اند؛ مسیولان پای مردم ایستاده اند؟" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم پای انقلاب ایستاده اند؛ مسیولان پای مردم ایستاده اند؟"، کلیک کنید.