مدیر یک شرکت لوازم آرایشی در برج بیست طبقه اش به قتل رسید

مدیر یک شرکت لوازم آرایشی در برج بیست طبقه اش به قتل رسید

مدیرعامل جوان یک شرکت پخش کننده لوازم بهداشتی و آرایشی در برج بیست طبقه اش در محله کوهک با 37 ضربه چاقو به قتل رسید.

به گزارش انکو، ساعت 17 بعدازظهر روز 28 فرودین ماه خبر قتل مرد جوانی به فوریت های پلیس اعلام شد و بر همین اساس ماموران کلانتری 141 کوهک به محل جنایت اعزام شدند.

ماموران در طبقه پانزدهم برج 20 طبقه واقع در محله کوهک جسد مرد جوانی را مشاهده کردند  که غرق در خون روی زمین افتاده بود و به گفته عوامل اورژانس حاضر در محل بر اثر اصابت 37 ضربه چاقو در ساعت 9 صبح یعنی 7 ساعت قبل از کشف جسد به قتل رسیده بود.

گزارش تیم پلیسی به بازپرس ویژه قتل محمدجواد شفیعی قاضی شعبه پنجم دادسرای امور جنایی اعلام شد و او به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی برای کشف زوایای این قتل وارد عمل شوند.

با ورود بازپرس به محل جنایت تحقیقات اولیه از افراد حاضر در برج کوهک که از همکاران مقتول بودند، آغاز شد.

یکی از این افراد به بازپرس گفت که مقتول، مدیر یکی از شرکت های بزرگ لوازم بهداشتی آرایشی بود و به تنهایی در این برج زندگی می کرد و همیشه راس ساعت 9 به شرکت می آمد. وقتی ساعت از 12 ظهر عبور کرد با او تماس گرفتیم ولی پاسخگو نبود.  تا ساعت 16 به صورت مستمر با گوشی همراه و تلفن منزلشان تماس گرفتیم اما وقتی مطمین شدیم جواب زنگ های تماس را نمی دهد نگران شدیم.

او در ادامه گفت: سرایدار شرکت کلید منزل مدیر را داشت و با چند نفر به منزلش رفتیم.  ابتدا زنگ در ورودی را زدیم ولی بازهم جوابگو نبود. برای همین با کلید در را باز کردیم و به طبقه 15 رفتیم و  کلید را که بر در ورودی واحد انداختیم و چرخاندیم و در باز شد، با جسد غرق در خون او مواجه شدیم و با پلیس تماس گرفتیم.

یکی دیگر از شاهدان حاضر در محل جنایت در پاسخ به سوال بازپرس در خصوص مشاهده خصومت متوفی با فرد خاصی از طرف همکاران گفت: چند وقتی بود که با یکی از دوستانش بر سر مبلغی پول با هم اختلاف داشتند،  اما این موضوع که در این جنایت نقشی داشته اند یا خیر را نمی دانم!

برهمین اساس بازپرس شفیعی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر و بازبینی دوربین های مداربسته برج کوهک و شناسایی عامل یا عاملین این قتل را در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد.

کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور بازپرس تحقیقات خود را آغاز و در همان ساعت اولیه بر اساس مشاهده دوربین محل جنایت متوجه حضور یک موتورسوار روبروی در اصلی برج شدند که بعد از چند دقیقه وارد ساختمان شده و پس از نیم ساعت با فرد دیگری از برج خارج و سوار بر موتور متواری میشوند.

راکب موتور شناسایی و سریعا توسط ماموران پلیس بازداشت شد.  متهم در همان لحظات اولیه بازجویی، به معاونت در قتل  مدیر عامل شرکت اعتراف کرد.

متهم به بازپرس گفت که مقتول با قاتل فراری که از دوستان قدیمی بودند بر سر یک میلیارد تومان باهم اختلاف پیدا کرده بودند و قاتل مدتی بود که با من زندگی می کرد و هر بار بعد از اینکه از دفتر مقتول به خانه برمی گشت با عصبانیت فریاد میزد که مقتول قصد دادن پولش را ندارد و  من آخر یا او را می کشم یا خودم را.

او ادامه داد: روز جنایت هم از من خواست تا او را به در خانه مقتول برسانم تا مجددا با او صحبت کند. با موتور به محل زندگی مقتول رفتیم و دوستم   پیاده شد و بعد از نیم ساعت از من خواست به طبقه 15 بروم و  وفتی وارد خانه شدم   جسد مقتول  خون آلود روی زمین افتاده بود و چاقو در دستان دوستم بود. وقتی از او پرسیدم چرا او را کشتی؟ گفت که قصد برگرداندن پولم را  نداشت و منم او را کشتم.

من از ترس پا به فرار گذاشتم که دوستم هم به دنبالم آمد و سوار موتور شدیم و از محل فرار کردیم. دوستم بعد از اینکه به خانه امد سریع چند دست لباس در ساکش گذاشت و  بدون اینکه به من بگوید کجا میرود از خانه خارج شد اما من متوجه شدم و  او پاسپورتش را هم برداشت.

 کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران با انجام اقدامات فنی و پلیسی پیچیده، رد زنی خط تلفن و گرفتن نیابت، در کمتر از 48 ساعت قاتل فراری را در یکی از شهرهای شمالی کشور شناسایی و دستگیر کردند.

بنابه گفته بازپرس محمدجواد شفیعی قاضی شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، قاتل ظهر امروز 30 فرودین برای انجام تحقیقات و بازجویی تحویل پلیس آگاهی تهران شد.

تحقیقات در خصوص پرونده قتل خونین برج کوهک ادامه دارد.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیر یک شرکت لوازم آرایشی در برج بیست طبقه اش به قتل رسید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیر یک شرکت لوازم آرایشی در برج بیست طبقه اش به قتل رسید"، کلیک کنید.