مبارزه با جرایم و مفاسد اقتصادی در اولویت شهید آیت الله رییسی بود

مبارزه با جرایم و مفاسد اقتصادی در اولویت شهید آیت الله رییسی بود

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: شهید رییسی در زمینه مبارزه با فساد، اقدامات بسیار موثری انجام داده بود.

سردار حسین رحیمی در گفت وگو با انکو، با اشاره به شهادت آیت الله رییسی و همراهانشان در سانحه هوایی گفت: اگر بخواهیم چند ویژگی برتر شهید عزیز و بزرگ شهید رییسی را برشماریم؛ اولین ویژگی ایشان ولایت مداری بود. ولایت مداری در تمام اعمال و رفتار ایشان قابل مشاهده بود. ایشان ذوب در ولایت بود و این ویژگی ایشان کاملا عملی بود و ظاهری نبود.

وی افزود: دومین ویژگی ایشان اخلاص بود. در جلسه ای که با ایشان داشتیم متوجه شدم ایشان واقعا قصد داشتند برای این مردم و این مملکت هر کاری که از دستشان برمی آید انجام دهند و از هیچ کاری دریغ نمی کردند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشور با اشاره به سومین ویژگی این شهید بزرگوار ادامه داد: رییس جمهور شهید ما با تمام وجود درحال تلاش برای انجام امور ممکلتی بود و برای پیشرفت کشور به صورت شبانه روزی و بدون مرخصی و استراحت فعالیت می کرد. 

رحیمی با اشاره به اقدامت شهید رییسی در حوزه پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: در دوران ریاست جمهوری ایشان، دو نهاد مرتبط با پلیس در ریاست جمهوری تشکیل شد. اولین نهاد، مجموعه مبارزه با مفاسد اقتصادی بود که در دفتر خودشان و تحت نظر شخص رییس جمهور ایجاد شد. دومین نهاد، مجموعه بازرسی ویژه نهاد ریاست جمهوری بود که مردم می توانند با شماره  2777 – 021 تماس گرفته و گزارش های مستند خود درباره رشوه خواری و دیگر مفاسد و تخلفات اداری را ارایه کنند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشور ادامه داد: شهید رییسی مبارزه با جرایم و مفاسد اقتصادی را از جمله اولویت های خود می دانست و در این زمینه بسیار اقدامات مناسبی انجام داده بود. این روندی است که به طور جد در دوران ریاست ایشان آغاز شد و به امید خدا همچنان و با قوت نیز ادامه خواهد داشت.

پایان خبر انکو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مبارزه با جرایم و مفاسد اقتصادی در اولویت شهید آیت الله رییسی بود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مبارزه با جرایم و مفاسد اقتصادی در اولویت شهید آیت الله رییسی بود"، کلیک کنید.