مایلی کهن در دادگاه/ سرمربی فصل بعد پرسپولیس!

مایلی کهن در دادگاه/ سرمربی فصل بعد پرسپولیس!

ورزش ایران و جهان، امروز با رخدادهای گوناگونی همراه بود که گزیده آنها در این گزارش آمده است.

به گزارش انکو، رییس انجمن والیبال نشسته مردان از بازگشت بلند قامت ترین مرد ایران به اردوی والیبال نشسته پس از چند ماه دوری از اردوها، به دلیل آسیب دیدگی خبر داد.

از برگزاری اولین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته مردان از 29 فروردین با حضور 16 ورزشکار در تبریز خبر داد و اظهار کرد: اولین اردوی تیم ملی والیبال نشسته مردان در سال جاری از 29 فروردین با حضور صادق بیگدلی، حمیدرضا عباسی، مهدی بابادی، مجید لشگری، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، حسین گلستانی، محمدحسینی جد، محمد نعمتی، جمال نظری، قاسم اسلامی، مسعود امامی، میثم علی پور، میثم حاج بابایی، عیسی زیراهی و داوود علیپوریان در تبریز آغاز می شود و تا 6 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

نه معروف نه مهدوی؛ محمدی راد سرمربی شهداب شد!

رحمان محمدی راد به عنوان سرمربی تیم والیبال شهداب انتخاب شد.

تیم والیبال شهداب یزد که به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال رسید، به صورت رسمی سرمربی خود را معرفی کرد و بر این اساس رحمان محمدی راد هدایت این تیم را در فصل آینده برعهده خواهد داشت. رسانه رسمی این باشگاه نوشته است: “پس از جلسات متعدد هیات رییسه و بررسی های انجام شده، رحمان محمدی راد یکی از منظم ترین و فنی ترین مربیان ایران و آسیا که در سال 1397 همراه با تیم شهرداری ورامین به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا 2019 دست یافت به صورت رسمی و با عقد قرارداد یک ساله به عنوان سرمربی رسمی شهداب یزد انتخاب شد.  

مهاجم سابق فوتبال آلمان درگذشت

برند هولتسن باین، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال آلمان که با این تیم قهرمان جام جهانی 1974 شد، در 78 سالگی درگذشت.

برند هولتسن باین 420 بازی در بوندسلیگا برای اینتراخت فرانکفورت انجام داد و 160 گل نیز به ثمر رساند. هولتسن باین در فینال جام جهانی 1974 مقابل هلند که با برتری دو بر یک ژرمن ها به پایان رسید در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و پنالتی آلمان را گرفت که پل برایتنر آن را به گل تبدیل کرد.

فرمول قهرمانی در لیگ برتر فوتبال

مسیول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که امتیازهای دو تیم برابر باشد در تعیین قهرمان اول، بازی رو در رو ملاک است.

سهیل مهدی درباره ترتیب تیم ها برای تعیین قهرمان در جدول بیان کرد: روال گذشته بر اساس بالاترین امتیاز گروهی و قانون تفاضل گل بود. ساده بگویم! هیچ اتفاقی در آن قانون نیفتاده است. در طول فصل به جایگاه تیم ها دست نمی زنیم چون لیگ دارد برگزار می شود. در پایان فصل اگر دو تیم امتیازهای برابر داشته باشند، در گذشته مستقیم به سراغ تفاضل گل می رفتیم ولی الان قانون بازی رو در رو گذاشته ایم. در صورت تساوی امتیازات بین دو یا چند تیم، آنها را از جدول بیرون می آوریم و بعد بازی های رودررو و تفاضل گل را به ترتیب محاسبه می کنیم. در صورت تساوی در همه چیز سراغ قانون قدیم و گل زده می رویم.

اعلام برنامه 3 هفته پایانی لیگ برتر

سازمان لیگ برنامه سه هفته پایانی لیگ برتر را اعلام کرد.

سهیل مهدی، مسیول کمیته مسابقات سازمان لیگ، در فوتبال برتر برنامه سه هفته پایانی لیگ برتر بیست وسوم را اعلام کرد. البته برنامه سه هفته پایانی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است اما ظاهرا برنامه احتمالی بازی ها به باشگاه ها اعلام شده است.

چرخش سازمان لیگ به سمت پرسپولیس در قانون بازی های رو در رو؟

بررسی ها نشان می دهد که تغییری از سوی سازمان لیگ فوتبال در قانون بازی های رو در رو رخ نداده اما یک تبصره ایجاد مشکل کرده است.

سهیل مهدی، مدیر کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال بامداد امروز (سه شنبه) تکلیف نحوه رتبه بندی دو یا چند تیم در صورت هم امتیاز شدنشان را مشخص کرد. بر اساس صحبت های مهدی، در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، بازی های رو در روی تیم های هم امتیاز در جدولی جداگانه و ایزوله مورد بررسی قرار می گیرد و بر اساس رتبه تیم های هم امتیاز در این جدول ایزوله، رتبه نهایی شان در لیگ برتر مشخص خواهد شد.

دریافتی امسال پرسپولیسی ها چقدر است؟

بررسی ها نشان می دهد دریافتی بازیکنان پرسپولیس تا اینجای فصل، حدود 38 درصد از مبلغ پایه قرارداد بوده است. درحالی که هفته های پایانی لیگ برتر را پشت سر می گذاریم، بازیکنان پرسپولیس نسبت به عمل نکردن این باشگاه به تعهدات خود گله مند هستند و بارها این موضوع را در مصاحبه های خود اعلام کرده اند.

بر اساس اطلاعاتی که از سوی یک مقام مطلع در باشگاه پرسپولیس در اختیار انکو قرار گرفته است، مجموع دریافتی بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس از مبلغ پایه قراردادشان، حدود 38 درصد است که البته دریافتی برخی نفرات به 39 درصد هم می رسد.

جریمه نقدی برای هاشمی نسب

کمیته انضباطی رای خود در خصوص تخلف مربی تیم استقلال تهران صادر کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص تخلف انتسابی مهدی هاشمی نسب، مربی تیم استقلال تهران مبنی بر نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با رسانه و با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده، تخلف انتسابی به وی محرز و مسلم تشخیص داده شده و مستند به ماده 71 مقررات انضباطی و با رعایت ماده 94 این مقررات، هاشمی نسب به مبلغ 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

واکنش مایلی کهن بعد از دادگاه تجدیدنظر قلعه نویی

مربی پیشین تیم ملی فوتبال گفت: رای دادگاه تجدیدنظر هر چیزی باشد، احترام می گذارم. هیچ وقت از تیم ملی در زمانی که در کوران مسابقات بود انتقادی نکردم، بارها گفتم تیم ملی برای من یا هر شخص دیگری نیست، متعلق به ماست.

دی ماه سال گذشته بود که شکایت امیر قلعه نویی از محمد مایلی کهن به اتهام نشر اکاذیب رد شد. اما این پایان کار نبود و دیروز (دوشنبه) دادگاه تجدید نظر این پرونده برگزار شد. محمد مایلی کهن در گفت وگو با انکو، درباره این جلسه دادگاه اظهار کرد: شکایتی از من شده بود که به دادگاه رفتم و پاسخ های لازم را ارایه دادم.

احضار بازیکن استقلال به کمیته های اخلاق و انضباطی

بازیکن تیم فوتبال استقلال به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال احضار می شود.  بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، آرش رضاوند به دلیل آنچه «انتشار استوری توهین آمیز علیه مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران» اعلام شده، به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال احضار می شود.

رضاوند امروز (سه شنبه) طی یک استوری اینستاگرامی نسبت به صحبت های شب گذشته سهیل مهدی واکنش تندی نشان داده بود. مهدی شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی، قانونی که در گذشته به نوع دیگری اجرا شده بود را در اظهاراتش تغییر داد.

3 اردیبهشت، تاریخ واگذاری استقلال و پرسپولیس

با تصمیم سازمان خصوصی سازی 85 درصد سهام استقلال و پرسپولیس 3 اردیبهشت به فروش می رسد.

با تصمیم سازمان خصوصی سازی 85 درصد از سهام باشگاه های استقلال و پرسپولیس 3 اردیبهشت به ترتیب از طریق شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن و کارگزاری بانک ملی به فروش خواهد رسید.

اوسمار ویرا سرمربی پرسپولیس می ماند؟

باشگاه پرسپولیس از سرمربی برزیلی تیمش خواسته برای فصل آینده برنامه بدهد.

در حالی که هفته های پایانی لیگ را پشت سر می گذرایم، صحبت هایی درباره تمدید قرارداد برخی بازیکنان پرسپولیس و همینطور شرایط این تیم برای فصل بعد مطرح شده است. درباره بازیکنان رضا درویش عنوان کرده که در هفته پایانی با بازیکنان مذاکرات جدی انجام خواهد شد تا تمدید قراردادها انجام شود.

قهرمانی پدیده کشتی فرنگی در آسیا/ اسماعیلی رقیب گرایی برای المپیک شد

فرنگی کار وزن 67 کیلوگرم ایران با پیروزی در دیدار فینال، به مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا دست یافت.

در ادامه رقابت های 5 وزن دوم و پایانی کشتی فرنگی قهرمانی آسیا 2024 به میزبانی بیشکک قرقیزستان، سعید اسماعیلی موفق شد با پیروزی 3-1 مقابل کشتی گیری از قرقیزستان، به مدال طلای این رقابت ها دست یابد.

فرنگی کار وزن 67 کیلوگرم ایران، در مبارزه فینال این وزن موفق شد با نتیجه 3 بر یک برابر «بیشکیف» نماینده کشور میزبان به پیروزی رسیده و نخستین مدال طلای تیم ملی کشتی فرنگی ایران در 5 وزن دوم  این رقابت ها را کسب کند.

ساروی به مدال طلای آسیا رسید/ قهرمانی قاطعانه کشتی فرنگی ایران در آسیا

با کسب چهارمین و آخرین مدال طلای محمد هادی ساروی، تیم ملی کشتی فرنگی ایران با 4 طلا، 3 نقره و 2 برنز بر سکوی نخست آسیا ایستاد.

در پایان رقابت های 5 وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا 2024 در بیشکک قرقیزستان، محمدهادی ساروی نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای جهان و برنز المپیک، در فینال مقابل ماتسیف از قزاقستان با نتیجه قاطع 9 بر صفر به برتری رسید و چهارمین و آخرین مدال طلای ایران در این رقابت ها را بر گردن آویخت.

تعجب مورایس از هجوم انتقادات/ شاید چون موهایم بلندتر شده، انتقاد می کنند!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به هجوم انتقادات از سپاهان در حالی که امتیازات برابری نسبت به مدت مشابه فصل قبل دارد، گفت: شاید به خاطر بلندتر شدن موهایم است. نگران نیستم زیرا به عقیده من انتقاد در فوتبال وجود دارد.

سپاهان و ذوب آهن فردا (چهارشنبه) در چارچوب دیداری معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم می روند. ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از داربی اصفهان و تقابل در نقش جهان، آن را یک دربی و یک بازی مهم برای شهر اصفهان دانست و اظهار کرد: امیدوارم بازی جذابی برای هواداران اصفهان باشد. نمی دانم می بریم یا نه ولی می دانم که می توانیم رقابت کنیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا با کمک هواداران بهترین خودمان را ارایه دهیم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مایلی کهن در دادگاه/ سرمربی فصل بعد پرسپولیس!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مایلی کهن در دادگاه/ سرمربی فصل بعد پرسپولیس!"، کلیک کنید.