لغو همه امتحانات دانش آموزان تا پایان هفته جاری/ تقویم جدید آزمون های مدارس اعلام می شود

لغو همه امتحانات دانش آموزان تا پایان هفته جاری/ تقویم جدید آزمون های مدارس اعلام می شود

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اعلام کرد که تقویم جدید آزمون های مدارس متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش انکو، متن اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره تغییر در تقویم آزمون های مدارس در ادامه آمده است: «ضمن عرض تسلیت مجدد شهادت رییس جمهور محبوب، مردمی، عالم و مجاهد حضرت آیت الله رییسی و همراهان گرانقدر ایشان و همچنین نظر به اعلام ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت مقام شامخ شهدای عزیز خدمت مبنی بر لغوشدن همه امتحانات دانش آموزان تا پایان هفته جاری، به اطلاع می رساند تقویم جدید آزمون های مدارس متعاقباً اعلام خواهد شد.»

 وزارت آموزش و پرورش در ادامه این اطلاعیه اعلام کرد: « لذا در روزهای سه شنبه اول خرداد 1403 لغایت پنجشنبه 3 خرداد 1403 کلیه امتحانات مدارس اعم از نهایی، هماهنگ و داخلی در تمامی پایه های تحصیلی برگزار نخواهد شد.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «امتحانات نهایی دانش آموزان به شنبه هفته آینده موکول شده است به همین منظور برنامه امتحانی جدید تنظیم می شود. دانش آموزان توجه داشته باشند که وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای زمان برگزاری امتحانات جدید را اعلام می کند. قرار است برنامه امتحانی جدیدی برای دانش آموزان برای برگزاری امتحانات نهایی تدوین شود. دانش آموزان کارت ورود به جلسه را نزد خود نگاه دارند. آنها با کارت ورود به جلسه ای که قبلا دریافت کرده اند، در امتحانات پیش رو شرکت می کنند، فقط برنامه امتحانی آن ها تغییر می کند.»

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لغو همه امتحانات دانش آموزان تا پایان هفته جاری/ تقویم جدید آزمون های مدارس اعلام می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لغو همه امتحانات دانش آموزان تا پایان هفته جاری/ تقویم جدید آزمون های مدارس اعلام می شود"، کلیک کنید.