لزوم اتحاد بین دستگاه های اجرایی برای تحقق توسعه لرستان – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

لزوم اتحاد بین دستگاه های اجرایی برای تحقق توسعه لرستان - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، ابوطالب شفقت روز چهارشنبه در جلسه با فرمانداران شهرستان های لرستان، اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی لرستان در عدم تحقق توسعه، بی اتحادی در دستگاه های اجرایی و مسیولان خدمتگزار است.

وی خطاب به فرمانداران، تصریح کرد: شما مسیول به کارگیری بدنه دولت و ایجاد اتحاد به ویژه در دستگاه های زیر مجموعهٔ یک وزارت هستید.

استاندار لرستان، اظهار کرد: در اولین جلسه ای که در تهران خواهم داشت این موضوع را از طریق وزارت خانه ها پیگیری خواهم کرد.

شفقت، عنوان کرد: وزارت خانه ها باید یک وحدت رویه و همدلی را در بین دستگاه های اجرایی تحت مدیریت خود ایجاد کنند و ما هم اتحاد حاکمیتی را برقرار می کنیم.

وی اظهار کرد: وحدت رویه در بین نمایندگان مجلس و ایمه جمعه نیز به عنوان یک پشتیبان کننده مجموعه اجرایی، رافع مشکلات استان است.

استاندار لرستان، ادامه داد: با این وحدت رویه بسیاری از مشکلات استان و انتظارات محقق خواهد شد.

شفقت، گفت: لرستان امکانات خدادادی زیادی دارد که تنها با برنامه ریزی، اقدام و همدلی می توانیم آنها را بهره ور کنیم.

وی در ادامه بر فعال کردن و پیشرفت روستاها تاکید کرد و ادامه داد: ایجاد و ارتقای خرد اقتصادی در روستاها بر پایه داشتن برنامه جامع منطقه ای باعث رونق و افزایش درآمد در روستاها شده و حاشیه نشینی شهری را کمتر خواهد کرد.

استاندار لرستان، به مدیریت هزینه های دولت اشاره کرد و گفت: در شهرهای کوچک منطق مجتمع اداری را پیگیری کرده و از هزینه های اضافه خودداری کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم اتحاد بین دستگاه های اجرایی برای تحقق توسعه لرستان – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم اتحاد بین دستگاه های اجرایی برای تحقق توسعه لرستان – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.