قرارداد شهرداری با چین محرمانه است؛ هرگز نباید به بیرون درز کند!

قرارداد شهرداری با چین محرمانه است؛ هرگز نباید به بیرون درز کند!

آفتاب نیوز :

پرویز سروری درخصوص انتقادات مطرح شده از سوی برخی اعضای شورای شهر به قرارداد شهرداری برای واردات خودرو های برقی از چین، اظهار کرد: این قرارداد بنا به دلایلی محرمانه است و نباید برای هیچ نماینده ای ارسال شود و مفاد محرمانه آن هرگز نباید به بیرون درز کند.

این عضو شورا در گفتگو با ایرنا با انتقاد از انتشار بخشی از این قرارداد محرمانه در فضای مجازی و برخی رسانه ها، تاکید کرد: روال اینگونه نیست که قرارداد های حساس و مهمی از این دست که می تواند منافع کشور را مورد هجمه دشمنان قراردهد و یا حتی روابط خوب دو کشور را تحت تاثیر قرار دهد، در اختیار دیگران قرار گیرد.

به گفته سروری، شهرداری اعلام کرده که هرکدام از اعضای شورای شهر که در جریان کار باشد، میتواند این قرارداد را مشاهده کرده و سوالات، ایرادات و پیشنهادات خود را مطرح و پاسخ های خود را دریافت کند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه قرارداد چین جزو بهترین قرارداد های تاریخ ایران است، تصریح کرد: این پیام روشنی به دنیاست که بدانند ایران در حلقه محاصره دشمن متوقف نخواهد شد. مهم ترین موضوع مردم پایتخت بحث آلودگی صوتی، آلاینده های هوا، حمل و نقل و ترافیک است که شهرداری تهران با یک تیر چهار هدف را زده است و اگر ما بتوانیم بحث واگن، اتوبوس، تاکسی و وَن را باهم در مسیر درستی پیش ببریم، آن موقع می شود تصمیمات قاطعی را درمورد کاهش تردد خودرو های شخصی بگیریم.

سروری با اشاره به انتقاد های مطرح شده از سوی مردم درمورد ناکافی بودن حمل و نقل عمومی، بالابودن هزینه های آن، افزود: اگر ما بتوانیم بحث حمل و نقل عمومی را به نتیجه مطلوب برسانیم، آن موقع میشود برای استفاده از خودرو های شخصی تصمیمات مناسبی گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قرارداد شهرداری با چین محرمانه است؛ هرگز نباید به بیرون درز کند!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قرارداد شهرداری با چین محرمانه است؛ هرگز نباید به بیرون درز کند!"، کلیک کنید.