قدردانی خداییان از اقدام مقتدرانه نیروهای مسلح – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

قدردانی خداییان از اقدام مقتدرانه نیروهای مسلح - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، ذبیح الله خداییان، در نشست سراسری تبیین سیاست ها، راهبردها و برنامه های سازمان بازرسی کل کشور با تشکر فراوان از سپاه پاسداران، بیان داشت: نهایت تقدیر و تشکر را به نمایندگی از سازمان بازرسی کل کشور از اقدام به جای نیروهای نظامی به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به ندای مقام معظم رهبری و خواسته مردم در اقدام به موقع و مقابله با رژیم اشغالگر قدس اعلام می کنم.

وی افزود: همه شما عزیزان به خوبی آگاه هستید که رژیم اشغالگر قدس بیش از هفتاد سال است که یک ملت را از سرزمین آب و اجدادی خود بیرون رانده و حتی در اردوگاه های اجباری هم که برای این مردم ایجاد شده، بارها حمله کرده و و به قتل عام کردن آن ها پرداخته است.

رییس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: بعد از طوفان الاقصی هیچ جنایتی وجود ندارد که این رژیم به آن دست نزده باشد و اقدام به نسل کشی، جنایت علیه حقوق بشر و تمام این جنایات را در مقابل دیدگان سازمان های بین المللی انجام داده اما این سازمان ها صرفاً نظاره گر هستند و اقدامی نمی کنند چراکه این سازمان ها دست نشانده حکومت هایی هستند که ارزشی برای سایر انسان ها قایل نیستند.

وی ادامه داد: کشور استکباری آمریکا که بارها و بارها با سازمان حقوق بشر کشورهای دیگر را تهدید می کند، نه تنها اقدامی در مقابل رژیم اشغالگر قدس نمی کند بلکه از آن حمایت و پشتیبانی هم می کند.

خداییان بیان کرد: از زمانی که رژیم اسراییل سرزمین فلسطین را اشغال کرده است ده ها قطعنامه علیه این رژیم صادر شده است اما به هیچ کدام از آن ها عمل نکرده است حتی قطعنامه ای هم که تحت فشار افکار عمومی جهان برای آتش بس در غزه به تصویب رسید این رژیم آن را به راحتی کنار گذاشت و شورای امنیت هیچ اقدامی را انجام نداد.

وی در ادامه با محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی علیه اماکن دیپلماتیک ایران در سوریه گفت: مطابق قوانین، اماکن کنسولی و دیپلماتیک از مصونیت برخوردار بوده و تحت حمایت کنوانسیون های سال 1961 و 1963 وین قرار دارند. مصونیت این اماکن به شکلی است که حتی اگر بین کشور متبوع آن اماکن و کشور پذیرنده درگیری و جنگ صورت بگیرد باز هم از مصونیت برخوردار هستند ولی رژیم جعلی صهیونیستی به کنسولگری ایران حمله می کند و ایران در مقابل به سازمان ملل و شورای امنیت اعتراض می کند ولی هیچ اقدامی صورت نمی گیرد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور در پایان مجدد از سپاه پاسداران برای این اقدام به موقع و حماسی خود در پاسخ به اقدامات رژیم متجاوز و کودک کش صهیونیست تقدیر و تشکر کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی خداییان از اقدام مقتدرانه نیروهای مسلح – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی خداییان از اقدام مقتدرانه نیروهای مسلح – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.