عکس | خشم سپاهانی ها از مجری پرسپولیسی ؛ او باید عذرخواهی کند!

به گزارش خبرگزاری انکو؛ حواشی دیدار هفته گذشته بین پرسپولیس و سپاهان که تساوی بدون گل را به دنبال داشت، همچنان ادامه پیدا کرده و مجری شبکه مجازی سرخ پوشان اظهاراتی توهین آمیز نسبت به تیم اصفهانی و هوادارانش داشته و از مسیولان ذی ربط خواسته برای جلوگیری از تنش ها از ورود تماشاگران سپاهان در دیدارهای فصل بعد جلوگیری به عمل بیاورند.

به گزارش ورزش سه، اکنون بازیکنان سپاهان نسبت به این مسیله موضع گیری تندی داشتند و میلاد زکی پور و محمد کریمی زودتر از سایر بازیکنان این اقدام را بی اخلاقی عنوان کردند و در اینستاگرام به این مسیله واکنش نشان دادند.

زکی پور که بحث حضورش در پرسپولیس هم مطرح بود، حالا تاکید دارد که خود هواداران قرمزپوش هم این مجری را به دلیل اظهاراتش گردن نمی گیرند و نوشته است: «آخر و عاقبت تریبون دادن به هر کسی که از راه می رسه می شه این وقاحت که به خودش اجازه می ده به شهر و هوادار محترمی توهین کنه که مجبورند جوابشون رو توی این فضا بدن و دستشون به جایی بند نیست. مطمینم این بنده خدا رو هوادارای تیم محبوبشم گردن نمی گیرن.»

2019458

محمد کریمی، کاپیتان سپاهان هم با عصبانیت نسبت به این موضوع نوشته است: «مردم اصفهان و هواداران سپاهان شریف و با تمدن و دوست داشتنی در ایران و حتی جهان هستند. این صحبت ها و عقده ها و کینه ها در رسانه رسمی یک باشگاه قابل باور نیست. امثال این افراد باعث به وجود آوردن فضای مسموم در فوتبال ایران هستند که باید به طور رسمی از مردم اصفهان و باشگاه سپاهان و هواداران پرشمار سپاهان عذرخواهی کنند. به طرز عجیبی رسانه هایی که رفتار یک هوادار را به کل مجموعه سپاه نسبت داده اند، سکوت کرده اند.»

2019459

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | خشم سپاهانی ها از مجری پرسپولیسی ؛ او باید عذرخواهی کند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | خشم سپاهانی ها از مجری پرسپولیسی ؛ او باید عذرخواهی کند!"، کلیک کنید.