طلا و برنز ناهید کیانی و سعیده نصیری در تورنمنت صربستان/ 4 تکواندوکار ایران حذف شدند

طلا و برنز ناهید کیانی و سعیده نصیری در تورنمنت صربستان/ 4 تکواندوکار ایران حذف شدند

ناهید کیانی و سعیده نصیری به ترتیب به مدال های طلا و برنز تورنمنت تکواندوی صربستان رسیدند.

به گزارش انکو، بیست و یکمین دوره رقابت های آزاد تکواندو در صربستان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. 

تیم ملی تکواندو بانوان در این رویداد 6 نماینده داشت که حاصل آن 2 مدال طلا و برنز توسط ناهید کیانی و سعیده نصیری بود، 4 نماینده دیگر ایران نیز حذف شدند.

سعیده نصیری در وزن 49- کیلوگرم  بعد از یک دور استراحت، مقابل سوفرادا کیسکالت از آلمان 2 بر یک به برتری رسید. وی سپس مقابل لنا استاکوویچ از کرواسی 2 بر یک پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. نصیری در این مرحله برابر آدریانا سروزو ایگلسیاس دارنده مدال نقره المپیک توکیو و برنز جهان از اسپانیا با نتیجه 2 بر یک شکست خورد و به مدال برنز رسید.

ناهید کیانی نماینده ایران در المپیک پاریس، در وزن 53- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، چوتیکان از تایلند را 2 بر یک برد وی سپس مقابل سارا الهلوانی از ایتالیا 2 بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نماینده ایران در این مبارزه مقابل آوداگیج از بوسنی و هرزگوین با نتیجه 2 بر یک به برتری دست یافت تا تنها فینالیست ایران در این مسابقات باشد. کیانی در دیدار نهایی هرونووا از جمهوری چک را دو بر صفر و با نتایج 18 بر صفر و 20 بر صفر شکست داد و به مدال طلا رسید.

در وزن 62- کیلوگرم الهام حقیقی ابتدا برابر کریستینا گاسپا از ایتالیا پیروز شد. وی سپس آتناسوا از بلغارستان را شکست داد اما در سومین مبارزه برابر میلانا از مقدونیه در 2 راند شکست خورد و حذف شد.

ساغر مرادی دیگر نماینده ایران در این وزن نیز در همان دور نخست برابر حریفی از کرواسی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. 

 در وزن 46- کیلوگرم معصومه رنجبر در مبارزه نخست مقابل نماینده جمهوری آذربایجان به برتری رسید اما در ادامه مقابل نماینده تایلند شکست خورد و حذف شد.   

در وزن 67- کیلوگرم یلدا ولی نژاد پس از پیروزی
مقابل لوکیجا هرباچ از کرواسی، برابر الکساندرا پرشیچ از صربستان 2 بر یک شکست خورد و حذف شد.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلا و برنز ناهید کیانی و سعیده نصیری در تورنمنت صربستان/ 4 تکواندوکار ایران حذف شدند" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلا و برنز ناهید کیانی و سعیده نصیری در تورنمنت صربستان/ 4 تکواندوکار ایران حذف شدند"، کلیک کنید.