صعود مدعیان به نیمه نهایی رقابت های بین المللی تنیس ساحلی – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

صعود مدعیان به نیمه نهایی رقابت های بین المللی تنیس ساحلی - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انکو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در ادامه برگزاری رقابت های بین المللی تنیس ساحلی که در زمین های تنیس مجموعه مارینا کیش و پلاژ بانوان در حال برگزاری است، تیم های مدعی جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کردند.

در دیدارهای بخش بانوان تیم غزاله آذر پرست – مارال چریکی با نتیجه 3-6 و 4-6 از سد سعیدیان – سوگند ضمیرزاده عبور کردند، زوج ساره هژبر و فاطمه سرسنگی نیز با نتیجه 6 بر 3 و 6 بر 3 برابر فاطمه حجازی و پریا پارسیان به پیروزی رسیدند. یاسمن حیدری و شیرین سیدیان با نتیجه (2-6 و 1-6) سوگند اسدی و فریماه نورینانی را شکست دادند و تیم نیکی ثابتی و نیکو شیرازی فر با نتیجه (2-6 و 1-6) زوج نیلوفر قنودی و درنا یگانه را مغلوب کردند.

در بخش آقایان نیز تیم فرهان اهرزاد و امیرعلی بنده نژاد با نتیجه 6 بر یک و 6 بر یک زوج کاوه ادیبی و خان محمدی را از پیش رو برداشتند. مهدی بازگیر و علی رییسی با نتیجه (5-7 و 3-6) زوج مانی منصوری و سینا یگانه را شکست دادند. سالار ریاحی و ملک محمدی با نتیجه 2-6 و 6-7 تیم کامبیز درویش نژاد و سامی داوطلب را بردند و در نهایت تیم شهریار اهرزاد و مسعود پیروزی با نتیجه 2 بر یک تیم نوید آبیاری و امیر حسین آسودی را شکست دادند.

این مسابقات امروز با انجام دیدارهای مرحله نیمه نهایی و نهایی پیگیری می شود. هفته دوم این رقابت ها از 10 تا 13 اردیبهشت ماه در زمین های تنیس مارینا کیش و پلاژ بانوان آغاز و در حال برگزاری است.

سرداوری این مسابقات در بخش آقایان بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان نقره کشورمان است و کسری حجازی مدیریت بازی ها را بر عهده دارد، در بخش بانوان نیز لعیا خیام باشی داور نشان سفید کشورمان و سمیرا قدسی به عنوان سرداور و مدیر مسابقات حضور دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود مدعیان به نیمه نهایی رقابت های بین المللی تنیس ساحلی – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود مدعیان به نیمه نهایی رقابت های بین المللی تنیس ساحلی – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.