صعود تیم والیبال دانشجویان واحد کاشان به نیمه نهایی مسابقات دانشگاه آزاد

دهقانی آرانی اعلام کرد؛

صعود تیم والیبال دانشجویان واحد کاشان به نیمه نهایی مسابقات دانشگاه آزاد

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان اعلام کرد که تیم والیبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری دانشگاه آزاد اسلامی شد.

جواد دهقانی آرانی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری انکو اعلام کرد که تیم والیبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری دانشگاه آزاد اسلامی شد. 

وی اضافه کرد: در این دوره از مسابقات که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک و در سالن ورزشی پوریای ولی این دانشگاه از روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه با حضور هشت تیم آغاز شد امروز با برگزاری دیدار های نیمه نهایی فینالیست های خود را خواهد شناخت.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان تبیین کرد: این مسابقات که از روز شنبه در دو گروه 5 تیمی با شرکت تیم های مناطق دهگانه دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد تیم های بریز به نمایندگی از منطقه 2 دزفول منطقه 10 کاشان منطقه 4 نورآباد ممسنی منطقه 1 و آزادشهر به نمایندگی از استان های شمالی کشور منطقه 3 مسابقات را آغاز کردند.

سرپرست تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت که در گروه دوم اراک به نمایندگی از منطقه 5 تهران منطقه 7 کرمان منطقه 6 کرج منطقه 9 و سبزوار به عنوان نماینده منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی بودند.

دهقانی آرانی ادامه داد: تیم دانشگاه آزاد اسلامی کاشان که متشکل از 10 دانشجوی کاشانی و 2 دانشجوی اصفهانی هستند با ارایه یک بازی منسجم به مربیگری فرشاد فرهومند از مربیان برجسته کاشانی توانست به ترتیب یم های دزفول تبریز مدافع عنوان قهرمانی و دقایقی قبل عصر چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه در یک بازی حساس تیم نورآباد ممسنی را در دو ست پیاپی شکست داد و فقط در یک بازی بسیار نزدیک در دیدار دوم شکست را از تیم خوب آزادشهر نماینده برتر استان های شمالی پذیرفت.

وی متذکر شد: امروز و در مرحله نیمه نهایی از ساعت 10 صبح تیم های تهران و کاشان به مصاف هم رفته اند و در دیدار دوم اراک و آزادشهر دیگر دیدار نیمه نهایی را انجام خواهند داد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان اضافه کرد: دیدار های رده بندی و فینال نیز صبح روز جمعه با حضور مدیران مدیران استانی و دانشگاه آزاد اسلامی اراک و سازمان مرکزی دانشگاه اسلامی در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اراک برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود تیم والیبال دانشجویان واحد کاشان به نیمه نهایی مسابقات دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود تیم والیبال دانشجویان واحد کاشان به نیمه نهایی مسابقات دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.