شوک به تیم ملی؛ سید قید ایران را زد

شوک به تیم ملی؛ سید قید ایران را زد

به گزارش خبرگزاری انکو؛ تیم والیبال فولاد سیرجان با غلبه بر شهداب یزد توانست عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر را کسب کند. در پایان این مسابقات سید محمد موسوی توانست عنوان بهترین مدافع و ارزشمندترین بازیکن رقابت ها را به خود اختصاص دهد.

در گزارش فارس آمده است: سید محمد موسوی در پایان رقابت ها درمورد احتمال صعود تیم ملی والیبال به المپیک با سرمربی جدید اظهار داشت: خیلی کار سختی است و همه می دانند. شرایط پارسال از همه لحاظ بسیار بد پیش رفت. در رنکینگ افت شدیدی پیدا کردیم. خیلی کارمان سخت است. والیبال ایران نیازمند یک همت جمعی است. شاید در این زمان کم حتی فکر کردن راجع به آن سخت باشد ولی وقتی تیم چیزی برای از دست دادن نداشته باشد باید تمام تلاشش را بکند.

وی ادامه داد: امروز و پریروز غیر از نکات فنی تنها حرفی که به بچه ها می زدم و در آنالیز فنی صحبتش را می کردیم این بود که بازی فینال و بازی ضربدری بازی ای است که شما باید با سرتان توپ بگیرید، باید زمین بخورید، باید زخم شوید، باید از جان و دل مایه بگذارید و مثل بازی های دوره مقدماتی نیست. الان هر بازی برای تیم ملی چنین شرایطی دارد و بچه ها باید یک جور دیگر والیبال بازی کنند نه مثل پارسال که یک جاهایی بیخیال بودند. ان شالله که تیم ملی بتواند نتیجه بگیرد.

ارزشمندترین بازیکن مسابقات لیگ برتر در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسیده بود «بازیکنان بازی کنند یا بازی کنیم؟»، گفت: نمی دانم!به نظر می رسد محمد موسوی این بار جدی تر از همیشه تصمیم خود را گرفته و علاقه و توانی برای حضور در تیم ملی ندارد؛ مخصوصاً که تیم ملی رقابت های حساسی در پیش دارد و هر اشتباهی می تواند موجب از دست رفتن المپیک شود.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوک به تیم ملی؛ سید قید ایران را زد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوک به تیم ملی؛ سید قید ایران را زد"، کلیک کنید.