شروع ترافیک صبحگاهی در معابر پایتخت – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

شروع ترافیک صبحگاهی در معابر پایتخت - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انکو، سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز ۴ شنبه سیزدهم تیر ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترددها و آغاز ترافیک در سطح معابر پایتخت هستیم.

سرهنگ فیروز کشیر گفت: بار ترافیک در بزرگراه‌های صدر، شیخ فضل الله، یادگار، حکیم، شهید سلیمانی، همت، بابایی، زین‌الدین، آبشناسان، اشرفی اصفهانی، چمران، جناح شروع شده و در حال شکل گرفتن است.

وی بیان داشت: در محدوده بزرگراه‌های امام علی (ع) تهران – کرج،، یادگار امام (ره)، صیاد، شهید سلیمانی، آزادگان و نواب قبل از پل نهم دی و خیابان آزادی شاهد شروع ترافیک و آغاز ترددها در این مقاطع هستیم.

وی افزود: عابرین پیاده جهت عبور از عرض بزرگراه‌ها حتماً از پل‌های هوایی هرچند دورتر باشد استفاده کرده و با قدم نهادن در مسیر بزرگراه‌ها، جان خود را به خطر نیاندازند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان از توقف‌های طولانی مدت در توقفگاه‌های اضطراری خودداری نمایند. شیب راه در معابر شمالی جنوبی زیاد است و احتمال اینکه برخی از رانندگان در حالت خواب آلودگی قرار داشته باشند شاید انحراف مسیر پیدا کرده و یا اینکه سرعت آنها افزایش یابد و در این نقاط برخورد صورت پذیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شروع ترافیک صبحگاهی در معابر پایتخت – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شروع ترافیک صبحگاهی در معابر پایتخت – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.