سپاهان به یک قدمی فینال رسید

سپاهان به یک قدمی فینال رسید

انکو/اصفهان تیم والیبال بانوان سپاهان با برتری در دیدار نخست نیمه نهایی به یک قدمی فینال لیگ برتر والیبال بانوان رسید.

تیم والیبال بانوان سپاهان در چارچوب نخستین دیدار مرحله پلی آف رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه های کشور، امروز (3شنبه،17 بهمن ماه) در سالن میثمی میزبان مهرسان بود که ستاره های سپاهان برای سومین بار در لیگ 1402 مهمان تهرانی را شکست داده و گام نخست پلی آف را مقتدرانه برداشت.

طلایی ها در این بازی با نتیجه 25 بر 19 ست نخست را به نام خود کردند. اما با عملکرد بهتر مهمان، برخلاف جبران امتیازات، ست دوم 25 بر 23 به حریف واگذار شد.

طلایی پوشان اصفهان در دو ست بعد دوباره به اوج برگشتند و با حساب 25 بر 18 و 25 بر 16 پیروز شدند تا برنده این دیدار نان گیرند.

فریبا صادقی، سرمربی فولاد مبارکه سپاهان در گفت وگو با انکو پس از پیروزی در گام نخست پلی آف، اظهار کرد: اولین مسابقه مرحله پلی آف را میزبان تیم مهرسان بودیم. دیدار نزدیک و پر رالی بود که به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. با توجه به برنامه ای که در تمرینات داشتیم و طبق شناختی که از مهرسان در دو بازی قبل داشتیم توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.

وی افزود: امیدوارم در دور برگشت نیز بتوانیم با شرایط بهتر مقابل این تیم قرار بگیریم.

صادقی در خصوص داوری این دیدار نیز یادآور شد: چالش های ریزی در داوری بود، هر دو داور از تهران بودتد و ما در این مورد هیچ اعتراضی نداشتیم. خوب مدیریت کردند و در نتیجه تاثیری نداشت.

فاطمه حسنی، بازیکن سپاهان نیز به خبرنگار انکو گفت: بازی فوق العاده انجام دادیم و به معنا واقعی تیم بودیم. اشتباهات یکدیگر را پوشش دادیم و از همینجا از همه بچه ها تشکر می کنم. 

او ادامه داد: از همین الان این بازی را فراموش شده در نظر می گیریم، بازی بعد به همین اندازه برای رسیدن به فینال مهم است. تمام تلاشمان را می کنیم و حتی مصمم تر خواهیم بود. 

به گزارش انکو، برنده دو بازی از سه بازی سپاهان-مهرسان راهی فینال خواهد شد که طلایی ها اکنون به یکی از بردها رسیده اند. دومین دیدار دو تیم نیز 2شنبه، 21 بهمن ماه در سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.

پایان خبر انکو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سپاهان به یک قدمی فینال رسید" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سپاهان به یک قدمی فینال رسید"، کلیک کنید.