سرمربی قطر: برای شکست ایران به زمین می آییم

سرمربی قطر: برای شکست ایران به زمین می آییم

به گزارش خبرگزاری انکو؛ تیم های ملی فوتبال ایران و قطر فردا (چهارشنبه) ساعت 18:30 در دومین دیدار نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2023 به مصاف هم می روند. مارکس لوپس، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در نشست خبری قبل از این بازی گفت: فردا بازی سختی خواهیم داشت. ما با قدرت و تمرکز کافی به بازی فردا می آییم و می خواهیم در بازی فردا به پیروزی برسیم.

او درباره این که بازی با ایران، سخت ترین دیدار قطر خواهد بود؟ گفت: ایران تیم بسیار قوی ای است . ما هیچ تیمی را دست کم نمی گرفتیم و فردا با ایرانی بازی می کنیم که هدف و انگیزه مشابه با ما دارد.

سرمربی قطر درباره ایجاد انگیزه برای بازیکنان قطر که تجربه قهرمانی این رقابت ها را دارند، بیان کرد: ما می خواهیم به فینال برسیم و سختی بازی با ایران را می دانیم. ایران سال هاست که این رقابت ها را نبرده ولی ما می خواهیم به فینال برسیم و تلاش می کنیم که قهرمان شویم.

لوپس درباره برنامه اش برای کنترل ضدحملات ایران هم گفت: ما می دانیم که خط حمله ایران خیلی قدرتمند است و تلاش می کنیم که آنها را کنترل کنیم ولی من نمی توانم توضیح دهم که چه برنامه ای دارم و فردا در زمین خواهیم دید.

او درباره این که برنامه ای برای ضربات پنالتی دارد؟ گفت: ما می خواهیم در زمان عادی بازی به برتری برسیم.

سرمربی قطر ادامه داد: بازیکنان مصدوممان را در بازی فردا داریم و می خواهیم بدون ترس وارد زمین شویم. ما می خواهیم بهترین عملکردمان را در بازی فردا داشته باشیم.

لوپس درباره انتخاب داور کویتی برای بازی فردا بیان کرد: من فقط روی تیمم تمرکز کرده ام و به داور و باقی موارد بازی فردا توجه نمی کنم.

او ادامه داد: ما شیوه خودمان را در بازی فردا بازی می کنیم. ممکن است که از بازیکنان تهاجمی در بازی فردا استفاده کنم، شاید هم نه. ما فردا می خواهیم ببریم و ممکن است سبک بازی مان تهاجمی یا تدافعی باشد.

سرمربی تیم ملی قطر همچنین گفت: ما فقط دو روز فرصت ریکاوری داشتیم. بازی فردا سخت ترین بازی ما خواهد بود. ما تمام توانمان را برای بازی فردا می گذاریم و می دانیم جایی هستیم که نام های بزرگی مانند استرالیا نتوانسته اند به آن برسند. تیم های قوی تر هم حذف شده اند و هر چیزی ممکن است.

سرمربی قطر ادامه داد: من تلاش می کنم به بازیکنان فرصت بازی کردن بدهم و مطمین شوم که آنها آمادگی بازی کردن دارند. درست است که ما فرصت کمی برای آماده سازی داشتیم اما تیم ما انگیزه بسیار بالایی داشته است. ما از تمام امکانات لازم استفاده کردیم که به این سطح برسیم و حالا می خواهیم به فینال برسیم.

مارکس لوپس در پاسخ به این سوال که شکست در نیمه نهایی برای او ناکامی محسوب می شود؟ بیان کرد: این دومین بار است که به نیمه نهایی رسیده ایم. ما انگیزه لازم را برای رسیدن به فینال داریم. من نمی توانم بگویم که نرسیدن به فینال شکست است. فکر نمی کنم اینطور باشد. با این حال ما می خواهیم و رویای این را داریم که قهرمان شویم. برای توصیف شرایط ما باید بگویم، استرالیا، ژاپن و عربستان در رسیدن به این مرحله ناکام بوده اند.

جهانبخش: قول گل زدن به قطر را نمی دهم!

قلعه نویی: تیم ملی را زیاد زدند که منصفانه نبود/ به حساس ترین بازی خود رسیده ایم

سعید عزت اللهی:قطر را می بریم تا دل مردم شاد شود

254 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی قطر: برای شکست ایران به زمین می آییم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی قطر: برای شکست ایران به زمین می آییم"، کلیک کنید.