زنوزی: فصل بعد 4-5 بازیکن تیم ملی را جذب می کنیم/ یک سرمربی خوب خارجی به تراکتور می آوریم

زنوزی: فصل بعد 4-5 بازیکن تیم ملی را جذب می کنیم یک سرمربی خوب خارجی به تراکتور می آوریم

مالک باشگاه تراگتور با حضور در جمع اعضای این تیم وعده داد سال اینده 4-5 بازیکن تیم ملی جذب این تیم خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری انکو، محمدرضا زنوزی  پیش از تمرین امروز تراکتور در جمع اعضای تیم، اظهار داشت: من در دو ماه اخیر درگیر بیماری همسرم بودم و مشکلات و کاستی هایی در مجموعه وجود داشت که متاسفانه حضور نداشتم. از تمامی بازیکنان، کادرفنی، سایر اعضای تیم، مدیریت باشگاه، اعضای هیات مدیره، رسانه و کارکنان باشگاه که در مراسمات همسرم در کنار من و فرزندانم بودند، تشکر می کنم. شما برای ابراز همدردی با پیراهن مشکی بازی کردید که اقدام با ارزشی است. به هر حال فوتبال است. یک روز پیروز می شویم و روز دیگری نمی توانیم نتیجه مطلوب کسب کنیم. فوتبال یک رشته ورزشی متفاوتی بوده و همین غیرقابل پیش بینی بودنش باعث شده که طرفداران زیادی داشته باشد.

وی ادامه داد: جا دارد از تمامی هواداران محترم و باوفای تراکتور که همگی پای کار آمده و در مراسمات خاکسپاری، شام غریبان، ترحیم و مجلس یادبود در تهران سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم. همین حضور هواداران باعث شد که مراسمات بی نظیری برای همسرم برگزار کنیم.

زنوزی خاطرنشان کرد: هواداران در تهران و قزوین نیز تنهایمان نگذاشته بودند. از مالک، مدیریت و هواداران تیم خوب شمس آذر نیز تشکر می کنم که استقبال خوبی از تراکتور و هوادارانش داشتند و با بنده اظهار همدردی کرده و در این غم بزرگ، تنهایمان نگذاشتند.

مالک تراکتور گفت: از مسیولان استانی و کشوری به ویژه آیت الله دکتر آل هاشم و دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، نمایندگان مجلس، خانواده بزرگ بنابی به ویژه شیخ عبدالحمید بنابی، صنایع مستقر در استان و سایر استان های کشور، تُجّار، بازاریان، هییات حسینی، هواداران تیم های ورزشی، باشگاه های ورزشی، شخصیت ها و چهره های مطرح ورزشی، اصحاب محترم رسانه، صفحات هواداری که یکدلی آفریدند و … تقدیر و تشکر می کنم. همین حضور، حمایت و همدردی این عزیزان باعث شد مراسم همسرم به صورت بسیار باشکوه و بی نظیر برگزار شود. امیدوارم بتوانم برای مردم کشورم و منطقه بیش از این، مثمرثمر واقع شوم. همه جا گفته ام سرباز ایران هستم و سرمان را به عنوان یک سرباز بلند نگه می داریم.

وی با بیان اینکه می توانستیم با کسب نتایج خوب در سه بازی اخیر به صدر جدول برسیم، تاکید کرد: یکسری اتفاقات رخ داد که باعث شد نتایج آن طور که می خواستیم رقم نخورد. شما تمام تلاش تان را انجام دادید و گاهاً با یک اشتباه، برد به مساوی و باخت تبدیل می شود. فوتبال همین است. برخی روز ها هم خوب بازی نمی کنیم، ولی اشتباه رقباء باعث می شود که دست پُر از زمین خارج شویم. 

زنوزی با تاکید بر اینکه تراکتور در دیدار با سپاهان استحقاق کسب سه امتیاز را داشت، گفت: متاسفانه موقعیت هایمان تبدیل به گل نشد. فوتبال در دنیا یک پدیده عجیب و بی نظیری است که این همه جمعیت را به استادیوم می کشاند. شیرینی فوتبال همین بوده و شما بهترین بازی را انجام می دهید، ولی برنده نمی شوید. 

وی با اشاره به جایگاه تراکتور در جدول رده بندی، مطرح کرد: فاصله مان با صدر زیاد شده، ولی بازهم نمی توان گفت چه تیمی قهرمان است. ناامید نیستیم و هنوز شانس داریم. خیلی چیز ها در فوتبال تاثیرگذار بوده و می تواند نتایج را تغییر دهد. 21 امتیاز دست نخورده و جام حذفی باقی مانده و باید با تمام قوا در ادامه مسابقات حاضر شویم.

مالک تراکتور تاکید کرد: یادم می آید گسترش فولاد در زمان دسته یک، پنج بازی مانده به پایان رقابت ها، حدود هشت امتیاز از تیم صدرنشین عقب بود. همه اعضای تیم هم قسم شده و در پنج بازی متوالی پیروز شدیم. سرانجام با تفاضل گل کمتر از صعود به لیگ برتر بازماندیم؛ البته دو امتیاز از دیدار با نساجی مازندران طلب داشتیم که رییس هیات فوتبال استان مازندران، مسیول لیگ یک بود و مانع دو امتیازمان شد که در نهایت شایستگی های خودمان را نشان دادیم.

زنوزی با بیان اینکه تلاش مان را برای کسب 21 امتیاز باقی مانده انجام می دهیم، بیان کرد: فقط کار خودمان را انجام داده و به نتایج سایر تیم ها اهمیت ندهیم. بازیکنان بزرگی داریم و فوتبال خوبی بازی می کنیم و هر مربی و کارشناس می گوید تراکتور دو تیم همسطح دارد. گاهاً به دلیل وجود بازیکنان همسطح در یک پست، مربی در انتخاب ترکیب اولیه تیمش دچار مشکل می شود. نمی توان از آقای خمز ایراد گرفت. ایشان هم در انتخاب بازیکنان از بین دو بازیکن همسطح در یک پست، سردرگم بود. به همین دلیل نتوانستیم ترکیب اصلی تیم را پیدا کنیم. نمی توان برای مربی هم ایراد گرفت؛ چرا که می خواست به همه بازی برسد و آماده باشند. یکی از اساسی ترین مشکلات امسال همین بود و در این سه دیدار به همین دلیل با مشکل مواجه شدیم. 

وی خواستار یکدلی و هم قسم شدن اعضای تیم شد، بیان کرد: طی چند روز آتی سرمربی خوب خارجی انتخاب خواهیم کرد. هر کدام از شما توان فنی بالایی دارید و یک نفر باید شما را هماهنگ کند تا در زمین موفق شویم. از آقای خمز به دلیل زحمات فراوانی که متحمل شدند، تقدیر و تشکر می کنم. ایشان در بدترین زمان ممکن با نظر خودش جدا شد. آقای خمز دوست بنده بوده و تا ابد هم چنین خواهد بود و شاید روزی دوباره برگردد. 

مالک تراکتور ادامه داد: هیات مدیره و مدیرعامل گزینه های سرمربی گری را بررسی کرده و به دلیل اختلاف ساعت، شبانه روزی در حال مذاکره هستند. از آقای مظفری زاده که تیم را خوب مدیریت کرده اند و همچنین از آقایان نصیرزاده و اعضای هیات مدیره همچون آقایان الیاسی، رستگارپور، انیسه و محمودزاده و سایر مدیران تیم به جهت زحماتی که می کشند، تقدیر و تشکر می کنم.

زنوزی با بیان اینکه شجاع خلیل زاده و ریکاردو آلوز مثل دو برادر برای همدلی تیم زحمت می کشند، گفت: تیم امسال از نظر همدلی و اتحاد قابل قیاس با هیچ کدام از تیم های دوران خصوصی تراکتور و گسترش فولاد نیست. آقایان خلیل زاده، آلوز و مظفری زاده در این راستا تلاش کرده اند و امیدوارم در پایان فصل نتایج آن را ببینیم. 

وی با بیان اینکه شکست مقابل ذوب آهن را باید در دیدار جام حذفی جبران کنید، اظهار داشت: کار خودتان را به دور از حواشی انجام داده و تمرکزتان را حفظ کنید. کسانی موفق هستند که تهدید ها را به فرصت تبدیل کنند. وقتی مطالبی علیه شما نوشته می شود، به جای اینکه روحیه تان را ببازید و ناراحت شوید؛ شجاعت به خرج داده و به خودتان بیایید و در زمین توانایی هایتان را ثابت کنید. 

مالک باشگاه تراکتور تاکید کرد: امسال خیلی خوب بودید و در چند دیدار ابتدایی و بازی با شمس آذر در تبریز و ذوب آهن در اصفهان بدشانسی آوردیم.

زنوزی با تاکید بر اینکه سال آینده بازیکنان بزرگی جذب خواهیم کرد، گفت: چهار، پنج بازیکن ملی جذب خواهیم کرد. همان طور که سال قبل گفته بودیم امسال بازیکنان خوبی می آوریم، الان هم می گویم تیم سال بعد بهتر از تیم کنونی خواهد بود و هواداران خیالشان راحت باشد. ما تمام بدهی های قبل از خودمان و زمان خصوصی سازی را تسویه کرده ایم. اکنون بدهی نداریم و به عنوان اولین تیم برای مجوز حرفه ای اقدام کرده ایم.

وی خطاب به اعضای تیم، گفت: از شما می خواهم که در هفت دیدار باقی مانده و مسابقات جام حذفی به خاطر من، زحمت کشان گروه توسعه سرمایه گذاری دریک و هواداران مان با تمرکز بالا و بیش از توان و ظرفیت تلاش کنید. با تلاش و همت کارکنان شرکت های تابعه دریک هزینه های تیم تامین می شود. انشالله فردا بازی را می بریم و در شش بازی آینده و جام حذفی هم پیروز می شویم. موفقیت در هر دو جام دور از دسترس نیست. تمام تیم ها شانس یکسانی در جام حذفی دارند، شما بازیکنان بزرگی هستید و می توانید این کار را انجام دهید.

وی در پایان گفت: من از هواداران تشکر کرده و خواهش می کنم به صورت یکدل پشت تیم شان باشند. امسال نتایج خوبی کسب شده و سال آینده باید تیم قدرتمندتری داشته باشیم. هواداران حمایت کنند تا دل من هم آرام باشد و بتوانیم تیم بهتری نسبت به امسال بسازیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زنوزی: فصل بعد 4-5 بازیکن تیم ملی را جذب می کنیم/ یک سرمربی خوب خارجی به تراکتور می آوریم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زنوزی: فصل بعد 4-5 بازیکن تیم ملی را جذب می کنیم/ یک سرمربی خوب خارجی به تراکتور می آوریم"، کلیک کنید.