رمز آزادسازی خرمشهر استقامت، ولایتمداری و ایمان به خدا بود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، علی بحرانی ظهر پنج شنبه در مراسم بزرگداشت آزاد سازی سوم خرداد ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور محبوب و همراهان اظهار داشت: این داغ سنگینی است چون منش و رفتار این بزرگوار از نزدیک دیده و شیفته آن شده بودم.

فرماندار دشتی با اشاره به اهمیت آزاد سازی خرمشهر افزود: دشمنان آمده بودند که بمانند و فتح خرمشهر برای آنها مهم بود.

بحرانی بیان کرد: روزی که خرمشهر در حال آزادی بود صدام فرماندهان خود که می خواستند برگشتند اعدام می کرد.

رمز آزادسازی خرمشهر استقامت، ولایتمداری و ایمان به خدا بود

وی اضافه کرد: تا قبل از عملیات وعده صادق خیلی ها جرات و جسارت نمی کردند چیزی به این رژیم صهیونیستی بگویند ولی امروز دنیا در مقابل آنها ایستاده اند و این یک خرمشهر بود.

بحرانی یادآور شد: به فرمایش مقام معظم رهبری امروز در ژاپن مرگ بر اسراییل به زبان فارسی گفته می شود و دیدیم چه کسی زبان دنیا را بلد است.

وی با بیان اینکه هنوز خیلی مانده است که ما شهید رییسی را بشناسیم گفت: رمز آزاد سازی خرمشهر استقامت، ولایتمداری و ایمان و اعتقاد به خدا بود.

فرماندار دشتی ادامه داد: سیدالشهدای خدمت با اقتدار در سازمان ملل عکس سردار سلیمانی و قرآن را بالا برد.

وی بیان کرد: اگر قرار است خرمشهرهای دیگر آزاد شود، با وحدت، انسجام، ولایتمداری منجر به آزاد سازی خرمشهرها خواهد شد.

وی افزود: ما باید پشت سر ولایت حرکت کنیم و مسیر حق بشناسیم.

بحرانی یادآور شد: نام آیت الله رییسی برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رمز آزادسازی خرمشهر استقامت، ولایتمداری و ایمان به خدا بود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رمز آزادسازی خرمشهر استقامت، ولایتمداری و ایمان به خدا بود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.