رقم قرارداد طارمی و اینتر: سالیانه 200 میلیارد

رقم قرارداد طارمی و اینتر: سالیانه 200 میلیارد

به گزارش خبرگزاری انکو؛ مهدی طارمی را باید بازیکن اینتر بدانیم. مهاجم ایرانی پورتو بر سر تمامی جزییات با نراتزوری به توافق رسیده و او قرار است در فصل آینده لباس این تیم را بر تن کند تا به سومین بازیکن ایرانی تبدیل شود که در سری آ ایتالیا به میدان می رود.

فابریتزیو رومانو شب گذشته اعلام کرد که پس از حذف تیم ملی ایران از جام ملت های آسیا، طارمی تایید کرده که می خواهد راهی اینتر شود. طرفین در هفته های گذشته به توافق شفاهی دست پیدا کرده اند و قرارداد نیز آماده امضا است و تنها مشمول زمان خواهد شد.

به نقل از ورزش سه رومانو همچنین در یک برنامه اینترنتی نیز اعلام کرد که سران اینتر قصد دارند تا طارمی را در پایان فصل، جایگزین الکسیس سانچز کنند که در این فصل بسیار ناامید کننده ظاهر شده است. نراتزوری همچنین تنها در شرایطی اجازه جدایی آرناتوویچ را صادر می کند که پیشنهادی نزدیک به هزینه های انجام شده برای این بازیکن به دست اینتر برسد.

دیگر خبرنگار ایتالیایی یعنی نیکولو اسکیرا در جدیدترین توییت خود از جزییات تفاهم نامه میان طرفین خبر داد. طبق اعلام خبرنگار روزنامه گاتزتا، اینتر و طارمی بر سر قراردادی دو ساله که قابلیت تمدید برای سال سوم را نیز دارد به تفاهم رسیده اند.

علاوه بر این، طارمی بابت حضور در اینتر، سالیانه دستمزدی 3 و نیم میلیون یورویی یعنی بیش از 200 میلیارد تومان را در سال دریافت می کند که مبلغ بسیار بالایی برای یک بازیکن ایرانی محسوب می شود.

طارمی که برای حضور در تمرینات پورتو به پرتغال بازگشته، بی صبرانه در انتظار پایان فصل است تا با جدایی از اژدها، به جمع افعی ها اضافه شده و به نخستین بازیکن ایرانی اینتر تبدیل شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقم قرارداد طارمی و اینتر: سالیانه 200 میلیارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقم قرارداد طارمی و اینتر: سالیانه 200 میلیارد"، کلیک کنید.