در واکنش به حضور در دوومیدانی/ عذرخواهی بلوری زاده از فدراسیون والیبال

در واکنش به حضور در دوومیدانی/ عذرخواهی بلوری زاده از فدراسیون والیبال

سرمربی تیم والیبال جوانان دختر به دلیل حواشی ایجاد شده در پی همکاری همزمان با فدراسیون دوومیدانی و بی اطلاعی فدراسیون والیبال از این موضوع، از فدراسیون والیبال عذرخواهی کرد.  

به گزارش انکو، فدراسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد که پدیده بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان انتخاب شده است. این در حالی است که بلوری زاده پیش از این به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران ایران در رده جوانان انتخاب شده است و با این تیم مدت هاست که کار می کند و قرار است به مسابقات اعزام شود.

پدیده بلوری زاده در مورد این انتخاب به انکو گفت: قرار است فدراسیون دوومیدانی یکسری سیاست گذاری و ریل گذاری ها انجام بدهد و شرایطی را فراهم  کند تا اگرمربیان خانم  ما به حضور در دوه ای یا از نظر برنامه ریزی تمرینی به کمکی نیاز دارند، بررسی شود و سپس در کمیته های فنی مربوط به هر کدام از ماده ها، مورد بررسی قرار گیرد تا در نهایت رییس فدراسیون و مدیر تیم های ملی در مورد آن نظر بدهند. کار من کار میدانی نیست بلکه کار مشورتی است.

او ادامه داد: البته به فدراسیون دوومیدانی گفتم تا پایان تیرماه درگیر مسابقات والیبال هستم اما گفتند فعلا قرار است جلسات به صورت آنلاین و خارج از ساعت کاری برگزار شود. به همین دلیل منافاتی ندیدم اما بحث اعزام با تیم به بعد از پایان کارم با فدراسیون والیبال موکول می شود. البته از نظر سفری به دلیل مسایل شخصی خیلی مایل نیستم بروم و تا زمانی که تیم ها در ایران تمرین می کنند در خدمتشان هستم. مثل والیبال نیست که با آنها تمرین کنم چون هر کدام از ورزشکاران در شهرشان تمرین می کنند.

بلوری زاده در واکنش به اینکه فدراسیون والیبال از این همکاری اطلاعی نداشته است، گفت: به شکل سورپرایزی متوجه این حکم شدم چون گفتند در ساختار چیزی تحت عنوان مشاور نداریم و حکم به شکل سرمربی زده می شود اما در واقع بحث مشاوره ای است. آقای مطیعی گفتند با آقای اسبقیان و خانم کاظمی پور صحبت کرده ام و مجوز گرفته ام برای همین از شما خواسته ام که بیایی و قرار است آقای اسبقیان با رییس فدراسیون والیبال صحبت کند.

او در پاسخ به این سوال که یعنی قرار بوده از طرف وزارت ورزش این هماهنگی صورت بگیرد، بیان کرد: بله، البته فکر کنم. آقای مطیعی هم با آقای تقوی صحبت کرده است. من هم گفتم سرمربی یک تیم هستم و نمی شود سرمربی تیم دیگری باشم اما گفتند خودشان با آقای اسبقیان صحبت کردند و گفته اند با فدراسیون والیبال تماس می گیرند.

بلوری زاده در واکنش به اینکه مطیعی تماسی با فدراسیون والیبال نداشته است، گفت: دیگر در این مورد پیگیری نکرده ام.

او در ادامه گفت: شایبه ای به وجود آمده که ممکن است ذهن من درگیر مسایل دوومیدانی شده  و از چلنج کاپ والیبال دور می شوم اما مدت هاست که صبح و شب برای این مسابقات تمرین می کنیم و هیچ کسی حاضر نیست این زحمات را نادیده بگیرد. به فدراسیون دوومیدانی هم گفتم هر کمک فکری از دستم بربیاد انجام می دهم اما برای کار میدانی بعد از مسابقات هستم.

بلوری زاده در واکنش به اینکه شنیده شده مسیولان فدراسیون والیبال بابت اینکه آنها را از این همکاری مطلع نکرده اید از شما ناراحت شده اند، گفت: ممکن است این اتفاق افتاده باشد. با خانم محمدیان صحبت کردم. ایشان گفتند کاش به ما خبر می دادی. از آنجایی که اصلا صحبتی از این نبود که سر تیم بروم و بیشتر مشورت بود به همین دلیل منافاتی ندیدم اما آن حکم، فدراسیون والیبال را ناراحت کرد. به هر حال هیچکس مبرا از اشتباه نیست و عذرخواهی هم کردم.

او ادامه داد: آقای تقوی هم اختیار را دادند که بین دو تیم انتخاب کنم، اما من کار والیبال را 100 درصد تا انتها انجام می دهم چون خیلی مهم است. اگر سوءتفاهمی پیش آمده عذرخواهی می کنم و تمام قد کنار تیم والیبال هستم. دوومیدانی هم رشته اولم است و بارها از من خواسته اند با آنها همکاری کنم اما نشده. الان هم آقای معتمدی به من لطف داشتند. هر کمکی از دستم بربیاید می کنم اما در حال حاضر نقش مشورتی دارم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در واکنش به حضور در دوومیدانی/ عذرخواهی بلوری زاده از فدراسیون والیبال" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در واکنش به حضور در دوومیدانی/ عذرخواهی بلوری زاده از فدراسیون والیبال"، کلیک کنید.