درخواست مربی خارجی دوچرخه سواری برای اردوی اروپایی/ خط خوردن دختران بزرگسال از مسابقات آسیایی

درخواست مربی خارجی دوچرخه سواری برای اردوی اروپایی/ خط خوردن دختران بزرگسال از مسابقات آسیایی

مربی خارجی دوچرخه سواری درخواست حضور دوچرخه سواران در کمپ های خارجی را داده است و رییس فدراسیون اعلام کرد در تلاش است امکان حضور رکابزنان را فراهم کند.

رسول اسدی در گفت وگو با انکو درباره ی ارزیابی جاناتان ویگنز مربی خارجی دوچرخه سواری  از رکابزنان ایران و برنامه او تا المپیک پاریس بیان کرد: او شش هفته زمان خواسته بود تا ارزیابی های خود را اعلام کند و هنوز یک هفته دیگر باقی مانده، با این حال کار پیش می برد. او درخواست برگزاری اردو در ارتفاع را برای دوچرخه سواران داده بود که برگزار کردیم. هر چیزی که خواسته را تا الان انجام داده ایم و خودش هم از هم کار کردن راضی است. تلاش می کنیم که بیشترین استفاده را از برنامه ریزی او و آنالیز کردن تمرینات ببریم. 

او ادامه داد: مربی خارجی پیشنهاد حضور رکابزنان در کمپ اروپایی را داده است که در حال بررسی هستیم و اگر بتوانیم شرایط را فراهم کنیم این کار را هم انجام خواهیم داد.

اسدی در پاسخ به این پرسش که در حد فاصل بین قهرمانی آسیا و المپیک قرار است دو، سه نفری که گزینه اعزام به المپیک هستند به کمپ یا مسابقات خارجی اعزام شوند؟ تاکید کرد: تمام تلاشمان را می کنیم و پیشنهاد مربی خارجی هم این بود. اعزام دو، سه نفر از لحاظ مالی شاید آنچنان به ما فشار وارد نکند اما محدودیت های دیگری وجود دارد که باید تلاش کنیم شرایط را به طور کامل فراهم کنیم. با این حال تمام تلاشم را می کنم که این اتفاق برای دوچرخه سواران رخ دهد.

اسدی ادامه داد:  برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نیز تیم بزرگسالان در مسابقات ترکیه و ازبکستان شرکت می کند و سپس از آنجا راهی قزاقستان میزبان قهرمانی آسیا می شود. برای جوانان هم سه مسابقه بین المللی در شمال ایران و یک مسابقه در تهران و یک مسابقه دیگر در استان البرز برگزار خواهیم کرد. برای بانوان هم مسابقات آزاد برگزار می شود و تلاش خواهیم کرد از این طریق رکابزنان را آماده حضور در قهرمانی آسیا کنیم. 

رییس فدراسیون در مورد اعزام نشدن دختران بزرگسال به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: ما نتایج آنها را بررسی کردیم و بر اساس نتایجی که داشتند این تصمیم را گرفتیم که بیشتر روی رده های پایه تمرکز کنیم. دختران بزرگسال در قهرمانی آسیا شانسی ندارند. ما به سمت پشتوانه سازی رفته ایم. تمرکز خود را بر روی تیم های پایه گذاشته ایم و چاره ای هم جز این نداریم که تیم های پایه را قوی کنیم. 

اسدی همچنین در مورد آخرین وضعیت فدراسیون دوچرخه سواری بیان کرد: بدهی جاری فدراسیون پرداخت شد و قسط 10 هزار دلاری برای بدهی به اتحادیه جهانی را هم داریم پرداخت می کنیم. وضعیت ما در اتحادیه جهانی نیز عادی است و چندین سال ما را از برنامه سولیداریتی خارج کرده بودند که اکنون به این برنامه برگشتیم. فدراسیون نیز به آرامش نسبی رسید. 

او افزود: یکی از مشکلات عمده فدراسیون، فقدان آیین نامه بود. با وجود سابقه زیادی که فدراسیون دوچرخه سواری دارد اما آیین نامه نداشت و از ابتدا آیین نامه سازمان لیگ را تنظیم و ابلاغ کردیم. از طرفی فدراسیون امین اموال و سیستم انبارداری نداشت.

اسدی در مورد برنامه های فدراسیون نیز گفت: از ابتدای سال اردوی تیم های پایه را تشکیل دادیم و برای دختران هم بعد از پایان امتحانات مدارس، اردو برگزار می کنیم. در پسران 63 نفر وارد اردو شدند و 17 نفر شناسایی شدند. تور سه مرحله ای مازندران را برای جوانان احیا کردیم و دو مرحله مسابقه نیز در تهران و البرز داریم. همچنین دنبال راه اندازی مرکز سنجش فدراسیون هستیم تا عملکرد ورزشکاران را ارزیابی کنیم. بعد از المپیک به زیرساخت ها رسیدگی می کنیم. لیگ ها نیز سر و سامان پیدا می کنند. 

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست مربی خارجی دوچرخه سواری برای اردوی اروپایی/ خط خوردن دختران بزرگسال از مسابقات آسیایی" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست مربی خارجی دوچرخه سواری برای اردوی اروپایی/ خط خوردن دختران بزرگسال از مسابقات آسیایی"، کلیک کنید.