دختر پینگ پنگ باز: گروه سختی در قهرمانی جهان داریم/سهمیه المپیک دور از دسترس نیست

دختر پینگ پنگ باز: گروه سختی در قهرمانی جهان داریم/سهمیه المپیک دور از دسترس نیست

ملی پوش تنیس روی میز زنان ایران گفت: گروه ما در مسابقات تیمی قهرمانی جهان واقعا سخت است اما می رویم که بهترین نتیجه را بگیریم .

 به گزارش انکو، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان از 27 بهمن به میزبانی بوسان کره جنوبی برگزار می شود و تیم زنان ایران در گروه دوم با ژاپن، برزیل، لوکزامبورگ و آفریقای جنوبی همگروه است. تیم ملی زنان ایران با ترکیب ندا شهسواری، شیما صفایی، مهشید اشتری، فاطمه یاری و صبا سراجی در این مسابقات شرکت می کند.

شیما صفایی در مورد شرایط تیم ملی پیش از اعزام به قهرمانی جهان به انکو گفت: سطح مسابقات خیلی بالا است و در گروه مان کشورهای قدرتمندی حضور دارند. مسابقات بسیار سختی را در پیش داریم اما می رویم که بهترین نتیجه را بگیریم . بین همگروهی هایمان با تیم آفریقا می توانیم رقابت بهتری داشته باشیم اما مسابقات جهانی سطح بالایی دارد.

او در مورد شانس ایران برای صعود از گروه خود گفت: از هر گروه سه تیم صعود می کنند و با توجه به هم گروه های ما صعود واقعا سخت است. ما به بهترین عملکرد فکر می کنیم و شاید این لزوما صعود از گروه نباشد.

صفایی در مورد حضور دختران ایران در مسابقات انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه گفت: سطح مسابقات آسیایی میانه خیلی پایین تر از رقابت های جهانی است. رقبای ما در آسیای میانه ازبکستان و قزاقستان هستند. حتما اعزام می شویم اما هنوز نفرات برتر از ایران مشخص نشده اند. امیدواریم سهمیه المپیک را کسب کنیم چون دور از دسترس نیست و قبلا هم این کار را انجام داده ایم.

او در مورد شانس خود برای حضور در رقابت های آسیای میانه و کسب سهمیه المپیک گفت: در مسابقات سه سال اخیر مقام اول را کسب کرده ام، در هانگژو تنها نماینده بودم و در مسابقات انتخابی اخیر هم اول شدم. نسبت به مقام هایمان شانس بالایی در کسب سهمیه دارم اما اعزام شدنم به عملکردم در مسابقات جهانی و انتخابی ایران بستگی دارد.

ملی پوش تنیس روی میز ایران در مورد حضور کمتر دختران در تورهای بین المللی نسبت به پسران گفت: پسران به تورهای بیشتری اعزام می شوند اما من تور آلمان را رفتم. نسبت به پسرها کمتر اعزام می شویم اما مسابقات آسیایی و جهانی هم کمک می کند تا در آسیای میانه آماده تر باشیم. در آخر از فدراسیون، کادر فدراسیون و مربیان تیم ملی تشکر می کنم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دختر پینگ پنگ باز: گروه سختی در قهرمانی جهان داریم/سهمیه المپیک دور از دسترس نیست" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دختر پینگ پنگ باز: گروه سختی در قهرمانی جهان داریم/سهمیه المپیک دور از دسترس نیست"، کلیک کنید.