حمایت قاطع کنسیسایو از مهدی طارمی

حمایت قاطع کنسیسایو از مهدی طارمی

به گزارش خبرگزاری انکو؛ سرجیو کونسیسایو که تیم تحت هدایتش، پورتو فردا شب (یکشنبه) در هفته سی وسوم لیگ برتر پرتغال پذیرای بواویشتا خواهد بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار درباره اینکه مسابقه فردا آخرین بازی مهاجم ایرانی اش در ورزشگاه دراگایو خواهد بود با اشاره به اتفاقات ماه های اخیر و انتقاداتی که به مهدی طارمی بابت لو رفتن برنامه ریزی اش برای شرکت در تست های پزشکی اینتر شد، گفت: نظر مرا در مورد طارمی می دانید، چون قبلاً در مورد او صحبت کرده ام. آنچه اغلب تغییر می کند، نحوه انتقال اخبار است؛ تصویری که اغلب به مردم داده می شود، چه از طریق بازیکنان و چه از طریق مربیان. من نمی گویم که این تقصیر مطبوعات است اما این چیزی است که در آنجا اتفاق می افتد.

به نقل از انکو وی افزود: مردم در مواجهه با سناریوهای خاصی کم وبیش عصبانی می شوند و سپس در ورزشگاه از خود واکنش نشان می دهند. من اما باید به عملکرد طارمی نگاه کنم. تا زمانی که او با پورتو قرارداد دارد و تا زمانی که بازیکنان حرفه ای هستند، من باید به آنها به یک شکل نگاه کنم. من هم زمانی بازیکن بودم و حسی شبیه به حس فعلی آنها (اشاره به نحوه رفتار برخی هواداران با بازیکنان از جمله طارمی که قصد جدایی از پورتو را دارند) و از دید من هم این رفتار عادلانه نبوده است. ممکن است بازیکنانی با چهار یا پنج سال قرارداد در اینجا حضور داشته باشند و در نهایت در پایان فصل از تیم جدا شوند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت قاطع کنسیسایو از مهدی طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت قاطع کنسیسایو از مهدی طارمی"، کلیک کنید.