حادثه هولناک برای مرد جوان در حمام

حادثه هولناک برای مرد جوان در حمام

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط مردی جوان به داخل چاه در حین استحمام خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با انکو درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 7:51 صبح امروز، یک مورد حادثه فروکش کردن کف حمام در یک منزل مسکونی به نشانی خیابان قزوین خیابان امام زاده عبدالله به سامانه 125 اعلام شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که در حیاط یک خانه قدیمی دو طبقه، یک حمام به مساحت حدود چهار مترمربع قرار داشت که فردی در آن مشغول اسحتمام بوده که ناگهان چاه دچار ریزش شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: کف این حمام، یک چاه قدیمی وجود داشت که به مرور زمان خاک آن شسته شده بود و وقتی که یک مرد 34 ساله صبح امروز وارد این حمام شد، کف آن ریزش کرد.

ملکی با بیان اینکه این چاه حدود هفت متر عمق داشت، گفت: مرد جوان به داخل این چاه سقوط کرده بود. خوشبختانه این چاه آب زیادی نداشت و گرنه احتمال خفه شدن این فرد در همان لحظه نیز وجود داشت.

وی با اشاره به اقدامات آتش نشانان برای خارج کردن این فرد از عمق چاه، گفت: با کمک همکاران من در آتش نشانی، این فرد زنده از چاه بیرون کشیده شده و تحویل عوامل اورژانس شد.پس از آن آتش نشانان در ساعت8:52 به عملیات خود خاتمه داده و به ایستگاه برگشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به حوادث ریزش چاه گفت: برخی مواقع در خانه های قدیمی که هنوز از چاه استفاده می کنند؛ این حوادث رخ می دهد. برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی لازم است که چاه خانه ها از سوی افراد با تجربه بررسی شود. این چاه ها باید به موقع تخلیه شوند همچنین روی دهانه آنها نباید جسم سنگینی قرار داده شود.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حادثه هولناک برای مرد جوان در حمام" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حادثه هولناک برای مرد جوان در حمام"، کلیک کنید.