جشنواره خیران مدرسه ساز در ۱۷ استان کشور برگزار شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

جشنواره خیران مدرسه ساز در ۱۷ استان کشور برگزار شد - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، کیقباد بابایی شهرکی بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم تقدیر از خیرین مدرسه ساز استان سمنان در یک مجموعه پذیرایی در سمنان، جشنواره خیرین مدرسه ساز سال ۱۴۰۳ در ۱۷ استان کشور برگزار شده است، تاکید کرد: خیران مدرسه ساز همواره در زمره بازوان تلاش گر و توانمند کمک به مدرسه سازی هستند.

وی با بیان اینکه این همایش‌ها با هدف تقدیر از خیران مدرسه ساز برگزار می‌شود، افزود: آئین ملی قدردانی از خیران مدرسه ساز نیز برگزار خواهد شد.

مشاور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ادامه داد: در این مراسم که در تهران برگزار خواهد شد هفت نخبه اثر گذار کشوری این حرکت فرهنگی به عنوان شخصیت‌های فاخر ملی کشورمان معرفی خواهند شد.

بابایی از ثبت خدمات این نخبگان در قالب کتاب خبر داد و ابراز کرد: تلاش داریم تا به این ترتیب قدردانی از نقش آفرینی خیرین مدرسه ساز در کشورمان صورت گیرد.

سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان نیز در سخنانی ضمن اشاره به ظرفیت خیران مدرسه ساز در این استان گفت: از آنجا که تقریباً یک سوم از مدارس استان تخریبی هستند از ظرفیت خیران مدرسه ساز در بازسازی مدارس نیز بهره گیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۶۱۷ خیر مدرسه ساز در استان سمنان به صورت مستقیم و یا با همکاری انجمن‌های خیریه مدرسه سازی، همکاری دارند، افزود: میزان مشارکت خیران مدرسه ساز در استان نسبت به میانگین کشوری در وضعیت قابل قبولی به سر می‌برد.

به گزارش انکو، در این مراسم از خیرین مدرسه ساز استان سمنان تقدیر شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشنواره خیران مدرسه ساز در ۱۷ استان کشور برگزار شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشنواره خیران مدرسه ساز در ۱۷ استان کشور برگزار شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.