توقف برزیل برابر آمریکا در دیداری دوستانه

توقف برزیل برابر آمریکا در دیداری دوستانه

تیم ملی فوتبال برزیل که خود را آماده رقابت های کوپاآمه ریکا می کند در دیداری دوستانه برابر آمریکا با تساوی یک بر یک متوقف شد.

به گزارش انکو، تیم ملی فوتبال برزیل، یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در رقابت های جام ملت های آمریکا، که خود را آماده این رقابت های بزرگ می کند در دیداری دوستانه به مصاف آمریکا رفت. این بازی برنده ای نداشت و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای برزیل در این بازی رودریگو در دقیقه 17 گلزنی کرد اما این گل خیلی زود پاسخ داده شد. پولشیچ، کاپیتان نام آشنای آمریکا که در میلان توپ می زند، در دقیقه 26 گل تساوی را به ثمر رساند تا این بازی دوستانه برنده نداشته باشد.

اکوادور هم در دیداری دوستانه و تدارکاتی بولیوی را سه بر یک از پیش رو برداشت.

چهل وهشتمین دوره جام ملت های آمریکای جنوبی به میزبانی آمریکا و با حضور شش تیم مهمان از کونکاکاف (کنفدراسیون اتحادیهٔ فوتبال آمریکای شمالی، مرکزی و کاراییب) شامل تیم هایی که در لیگ ملت های کونکاکاف بهترین نتیجه را داشته باشند، از 31 خرداد تا 24 تیر برگزار می شود. آرژانتین مدافع عنوان قهرمانی این رقابت هاست. نکته جالب اینکه آمریکا با وجود میزبانی ممکن است جایی در میان تیم های شرکت کننده در این دوره نداشته باشد؛ چراکه میزبان به طور خودکار واجد شرایط حضور در کوپاآمه ریکا نخواهد بود و باید در لیگ ملت های کونکاکاف یکی از تیم های برتر باشد تا به کوپاآمه ریکای 2024 راه پیدا کند!

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقف برزیل برابر آمریکا در دیداری دوستانه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقف برزیل برابر آمریکا در دیداری دوستانه"، کلیک کنید.