تن هاخ: من گزینه مناسبی برای یونایتد هستم

تن هاخ: من گزینه مناسبی برای یونایتد هستم

سرمربی منچستر یونایتد با وجود شکست سنگین برابر کریستال پالاس و نتایج ناامید کننده در فصل جاری همچنان خود را گزینه ای مناسب برای هدایت شیاطین سرخ می داند.

به گزارش انکو، منچستر یونایتد در هفته سی و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس مهمان کریستال پالاس بود و یک شکست سنگین دیگر را تجربه کرد. شیاطین سرخ در این بازی خارج از خانه با نتیجه 4 بر صفر شکست خوردند.

به نوشته BBC، اریک تن هاخ در نشست خبری بعد از بازی گفت: تا زمانی که منچستر یونایتد هستیم باید بهترین نمایش را داشته باشیم. بازیکنان باید بهتر از این ظاهر شوند و تلاش بیشتری از خود نشان دهند. ما مستحق این شکست بودیم چرا که نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم.

تن هاخ درباره نمایش ناامید کننده کاسیمیرو گفت: نباید تنها روی عملکرد یک بازیکن تمرکز کنیم. باید عملکرد همه تیم را در نظر بگیریم. این درست نیست که تنها از یک بازیکن انتقاد کنیم. کل تیم خوب نبودند و به همین خاطر چنین شکستی را تجربه کردیم. احساس ناراحتی و ناامیدی زیادی داریم. این اصلا بازی ای نیست که انتظارش را داریم. به رقابت و تلاش خود ادامه می دهیم.

تن هاخ درباره این سوال که آیا همچنان خود را گزینه ای مناسب برای هدایت یونایتد می داند؟ گفت: بله! طبیعتا. من همیشه خودم را مدیون هواداران یونایتد می دانم. آنها همواره در کنار ما بوده اند. تماشاگران به خوبی می دانند که تیم همواره مشکلات زیادی داشته و به همین خاطر باید در کنار هم بود و این مشکلات را پشت سر گذاشت. 

این سرمربی هلندی درباره آینده خود گفت: من اصلا به آینده ام فکر نمی کنم. وظیفه من این است که تیم را به بهترین شکل آماده رقابت کنم. ما مشکلات زیادی داریم اما تمرکز من تنها روی بهتر کردن تیم است. تنها به بهتر شدن تیمم فکر می کنم و اصلا به آینده خود با یونایتد فکر نمی کنم.

منچستر یونایتد با شکست سنگینی که در این بازی تجربه کرد با 54 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به چلسی در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تن هاخ: من گزینه مناسبی برای یونایتد هستم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تن هاخ: من گزینه مناسبی برای یونایتد هستم"، کلیک کنید.