تمهیدات ترافیکی جشن میلاد امام رضا (ع) در پایتخت اعلام شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

تمهیدات ترافیکی جشن میلاد امام رضا (ع) در پایتخت اعلام شد - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انکو به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور اظهار داشت: همزمان با دهه کرامت و به مناسبت فرا رسیدن میلاد پر برکت حضرت امام رضا (ع)، روز جمعه 28/ 02/ 1403 مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) از ابتدای میدان ولیعصر (عج) تا ابتدای میدان هفتم تیر برگزار می شود که بر همین اساس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی خود رابه منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه اجرا می کند.

وی ضمن اشاره به زمان و مکان اجرای این مراسم گفت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ساعت 14 روز جمعه 28/ 02/ 1403 در محل های استقراری خود در محدوده خیابان کریم خان حدفاصل میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفت تیر و معابر پیرامونی و منتهی به آن حضور خواهند یافت.

وی در خصوص محدویت های تردد این مراسم گفت: محدوده اول: از شمال میدان هفت تیر و خیابان مطهری. از جنوب خیابان طالقانی (از شرق خیابان مفتح و از غرب خیابان فلسطین) و محدوده دوم: از شمال خیابان مطهری (از جنوب خیابان انقلاب، از شرق خیابان شریعتی، از غرب خیابان حجاب است.

سرهنگ موسوی پور در خصوص محل توقف اتوبوس ها در این مراسم افزود: این محل ها، 1 – خیابان طالقانی از میدان فلسطین به سمت غرب 2- خیابان طالقانی از تقاطع خیابان ولیعصر (عج) به سمت شرق 3- خیابان حافظ از خیابان کریم خان به سمت جنوب، 4- خیابان قایم مقام فراهانی، 5- خیابان میرزای شیرازی، 6- خیابان قرنی هستند.

وی همچنین از رانندگان خواست قبل از اجرای این مراسم در محدوده های خیابان کریم خان از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر (عج) و میدان ولیعصر (عج) و بلوار کشاورز از تقاطع خیابان فلسطین به سمت شرق پارک و توقف نداشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات ترافیکی جشن میلاد امام رضا (ع) در پایتخت اعلام شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات ترافیکی جشن میلاد امام رضا (ع) در پایتخت اعلام شد – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.