تغییر فرهنگی یک شبه اتفاق نمی افتد

حجت الاسلام ظرافت:

تغییر فرهنگی یک شبه اتفاق نمی افتد

مسیول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی تأکید کرد که تغییر فرهنگ یک جامعه یک فرآیند طولانی مدت است و یک شبه اتفاق نمی افتد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری انکو، همزمان با دهه کرامت و به مناسبت هفته فرهنگی به همت حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی و مشارکت کانون های دانشجویی، نمایشگاه «بهار فرهنگی» دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با موضوعات صنایع دستی، صنایع خلّاق، آثار هنری دانشجویان، عکس و پوستر، عصر ظهور، نمایش عکس جواهرانه با حضور مرتضی قاسمی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام رسول ظرافت مسیول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، روسای واحد ها و مراکز آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک (شهرک دانشگاهی امیر کبیر) گشایش یافت.

مسیول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در این نشست اظهار کرد: همانگونه که اخلاق پایه و اساس دین بوده در مسایل اجتماعی هم فرهنگ پایه و اساس و از اولویت برخوردار است.

ظرافت عنوان کرد: تغییر فرهنگی یک فرآیند طولانی مدت است و مسیولان فرهنگی باید به دو نکته توجه کنند؛ نخست برای اصلاح فرهنگی نباید ناامید شوند، چراکه فرهنگ برای همیشه ثابت نیست و به مرور زمان می توان آن را تغییر داد ودوم اینکهً مسیولان باید در راستای بهبود برخی از جنبه های اساسی فرهنگ تلاش کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر فرهنگی یک شبه اتفاق نمی افتد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر فرهنگی یک شبه اتفاق نمی افتد"، کلیک کنید.