تساوی نمایندگان شیراز و اصفهان / نکوداشت یاد ملیکا محمدی

انکو/فارس پیش از شروع دیدار نمایندگان شیراز و اصفهان در لیگ برتر فوتبال بانوان که به تساوی انجامید، مراسمی جهت نکوداشت یاد دختر فقید فوتبال کشور انجام شد.

در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور امروز، 27 بهمن ماه دو تیم ایساتیس کران فارس و سپاهان اصفهان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف هم رفتند.

پیش از شروع مسابقه، مراسم نکوداشت یاد و خاطره ملیکا محمدی، دختر فقید فوتبال ایران با حضور خانواده او برگزار شد.

هم چنین خانواده ملیکا محمدی با اهدای تابلو فرشی از باشگاه ایساتیس کران فارس تقدیر کردند. ضمن اینکه این مراسم در حضور مسعود مقیم، مربی شیرازی تیم ملی جوانان برگزار شد.

مادر ملیکا محمدی در این مراسم ضمن تشکر از اعضای دو تیم و کسانی که برای گرامیداشت دخترش، در روز بارانی راهی استادیوم شده اند، گفت: از مردم خواهش می کنم با حضور در ورزشگاه ها از ورزش بانوان حمایت کنند.

تساوی نمایندگان شیراز و اصفهان / نکوداشت یاد ملیکا محمدی

در انتهای این مراسم، مادر ملیکا محمدی به یاد دخترش دو کبوتر را از قفس آزاد کرد.

تساوی نمایندگان شیراز و اصفهان / نکوداشت یاد ملیکا محمدی

پس از این مراسم نیز دیدار دو تیم ایساتیس کران و سپاهان آغاز شد که این دیدار با تساوی یک یک به پایان رسید.

در این مسابقه حلیا صادقی، زهرا احمدی زاده، فاطمه جاویدان، مریم چرخاوی، پروین فرهادی خواه، هاجر قربانی مادوانی، هانیه رحیمی، هانیه تنکابنی، مینا بابویه و یاسمین برازنده با هدایت پروانه کران خسروی به میدان آمدند.

تساوی نمایندگان شیراز و اصفهان / نکوداشت یاد ملیکا محمدی

در ترکیب سپاهان نیز زهره کودایی، مینا داوودی، الهام فرهمند، فاطمه پسندیده، مرضیه فیضی، کوثر کمالی، هانیه علیمردانی، زینب عباس پور، فاطمه عادلی، هاجر دباغی و معصومه همتی به میدان رفتند. هدایت سپاهان را نیلوفر اردلان به عهده داشت.

تساوی نمایندگان شیراز و اصفهان / نکوداشت یاد ملیکا محمدی

این اولین امتیاز تیم ایساتیس کران پس از چهار شکست پیاپی بود. با این تساوی تیم شیرازی 8 امتیازی شد و همچنان در رتبه هشتم جدول ده تیمی رقابت ها باقی ماند.

به گزارش انکو، هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال زنان ایران روز جمعه چهارم اسفندماه پیگیری خواهد شد و تیم ایساتیس کران فارس در این روز باید به ایلام برود تا با گاز این شهر دیدار کند.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تساوی نمایندگان شیراز و اصفهان / نکوداشت یاد ملیکا محمدی" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تساوی نمایندگان شیراز و اصفهان / نکوداشت یاد ملیکا محمدی"، کلیک کنید.