تجمع مردمی حامیان مقابله با بی حجابی و بدپوششی – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

تجمع مردمی حامیان مقابله با بی حجابی و بدپوششی - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو عصر امروز جمعی از بانوان تهرانی در حمایت از اجرای طرح مقابله با بدحجابی و بدپوششی در میدان ولیعصر و میدان فلسطین تهران تجمع کردند.

حاضران در این تجمع در شعارهایی خطاب به مسوولان دولتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسیولان دستگاه قضایی خواستار برخورد با پدیده بدحجابی و بی حجابی شدند.

معصومی یکی از حاضران در این تجمع به خبرنگار انکو گفت: اکثر بانوانی که امروز برای تجمع آمده اند خانواده شهدا و از نیروهای انقلابی هستند که خواستار اجرای حکم الهی و مقابله با بی حجابی و حرام سیاسی که حضرت آقا فرمودند هستند.

وی ادامه داد: حاضران در این تجمع از مسوولان قوه قضاییه، دولت، وزارت کشور و شهرداری تقاضا دارند که چالش تحمیلی بی حجابی را جمع کنند زیرا این مسیله تبدیل به مسیله امنیتی شده و امنیت اخلاقی شهر ما به خطر افتاده است.

این فرزند شهید افزود: چنین وضع ظاهری در حوزه پوشش و بی حجابی زیبنده شهری که 24 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است نیست و همه این خانواده شهدا خواستار این هستند که این وضعیت سامان یابد.

وی ادامه داد: مسیله بعدی که خواست این افراد هست، حمایت از اجرای طرح نور فراجاست است که قوه قضاییه و مجلس و نماینده ها باید از این طرح حمایت کنند و از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم که از روز شنبه برای اجرای این طرح ورود کرده تشکر می کنیم.

وی گفت: ترک فعل دستگاه های 26 گانه باعث شده است که حتی امرین به معروف که یک فریضه الهی را اجرا می کردند دیگر جرات اجرای این فریضه را نداشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجمع مردمی حامیان مقابله با بی حجابی و بدپوششی – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجمع مردمی حامیان مقابله با بی حجابی و بدپوششی – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.