بیرق شهید خدمت در تاریخ ثبت شده است – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

بیرق شهید خدمت در تاریخ ثبت شده است - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انکو، سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در دیدار با آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران، فرا رسیدن هفتم تیرماه، سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی و هفته قوه قضائیه و اربعین آیت‌الله رئیسی و شهدای خدمت را گرامی داشت.

بختیاری با بیان اینکه استان مازندران در توسعه مشارکت‌های مردمی از رتبه‌های برتر کشور است، افزود: موفقیت کمیته امداد در هر استان مرهون حمایت‌های نماینده ولی فقیه در آن استان است.

وی به توفیقات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در استان مازندران اشاره کرد و ادامه داد: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در جذب کمک‌های مردمی درخشش بالایی در کشور داشته است.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه صندوق امداد ولایت در سال ۱۳۹۵ با مجوز بانک مرکزی تأسیس شد، اظهار کرد: در این صندوق تا سقف ۱۰ میلیون تومان وام بدون کارمزد برای مددجویان پرداخت می‌شود.

وی با تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ آیت‌الله محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران در حوزه‌های مختلف رسیدگی به نیازمندان خاطرنشان کرد: به برکت وجود نماینده ولی فقیه در مازندران، وحدت، هماهنگی و همدلی در استان وجود دارد که برکات آن برای مردم بسیار زیاد است.

رئیس کمیته امداد با اشاره به فرا رسیدن چهلم شهادت آیت‌الله رئیسی، تصریح کرد: بیرقی که شهید خدمت با روحیه جهادی خود به اهتزاز در آورد در تاریخ ثبت شده و در آینده به عنوان مکتب خدمت از آن یاد خواهد شد.

آیت‌الله محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران نیز در این دیدار ضمن آرزوی برگزاری انتخابات پرشور و دشمن شکن در روز جمعه اظهار کرد: وظیفه همه ما سربازی برای محرومان است چون خداوند آنان را دوست دارد.

وی افزود: اگر سعادت شهادت نداریم حداقل اینکه خادم فقرا باشیم، باغ وسیع و میدان عظیم برای خدمت به فقرای جامعه ایجاد شده که باید قدر بدانیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیرق شهید خدمت در تاریخ ثبت شده است – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیرق شهید خدمت در تاریخ ثبت شده است – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.