بهبود مستمر شاخص‌های مختلف در بنادر دنبال می‌شود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

بهبود مستمر شاخص‌های مختلف در بنادر دنبال می‌شود - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، مصطفی کنگانی ظهر یکشنبه در نشست شورای اداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: هیأت بازرسی سازمان در بازدید از بنادر کشور رویکرد همفکری برای بهبود مستمر در شاخص‌های مختلف را به شکل ویژه دنبال می‌کند که در همین راستا از عملکرد اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به پاس کسب موفقیت در بخش‌های مختلف قدردانی می‌شود.

بازرس ویژه مدیر عامل و سرپرست تیم بازرسی سازمان بنادر و دریانوردی افزود: هیأت بازرسی سازمان در بازدید سه روزه از بنادر استان بوشهر انتقال تجارب و تخصص خود را به صورت ویژه دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: در این سفر همچنین ممیزی و عملکرد سال گذشته اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به صورت ویژه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کنگانی اضافه کرد: مجتمع بندری نگین از دستاوردهای شاخص اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر است که اتمام طرح‌های این مهم افق جدیدی از توسعه را فراروی بندر بوشهر می‌گشاید.

وی اظهار کرد: سرمایه انسانی مهم‌ترین بخش هر مجموعه است که در این حوزه باید ارائه آموزش به نیروهای جوان و تازه‌کار به عنوان یک اولویت مهم دنبال شود.

کنگانی افزود: در حوزه بنادر و دریانوردی تجهیزات به عنوان اساسی‌ترین ابزار محسوب شده که باید پیرامون موضوع‌های این حوزه به شکل ویژه کار شود.

برگزاری نشست‌های مستمر با هدف رفع نواقص دز بنادر استان بوشهر

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز گفت: امید است سفر هیأت بازرسی سازمان به این استان بتواند همانند ادوار گذشته منشأ انتقال تجارب تخصصی و ارزشمند برای پیشبرد هر چه بهتر برنامه‌ها در بنادر استان باشد.

محمد شکیبی نسب افزود: استفاده مطلوب از ظرفیت هیأت بازرسی بدون تردید به ارائه خدمات با کیفیت و افزایش سطح رضایت جامعه هدف منجر می‌شود.

وی اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با هدف رفع نواقص و کمبودهای احتمالی نشست‌های مستمری با مالکان شناورها، تجار و بازرگانان و شرکت‌های مرتبط برگزار کرده که این رویه به پیشبرد اهداف اداره کل برای خدمت‌رسانی شایسته کمک شایانی کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهبود مستمر شاخص‌های مختلف در بنادر دنبال می‌شود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهبود مستمر شاخص‌های مختلف در بنادر دنبال می‌شود – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.