بلاتکلیفی در ملوان؛ تیمی که نه مدیر دارد نه سرمربی! – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

بلاتکلیفی در ملوان؛ تیمی که نه مدیر دارد نه سرمربی! - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، تیم فوتبال ملوان در فصل بیست و سوم یکی از بهترین فصول خود در رقابت های لیگ برتر را پشت سر گذاشت و سفیدپوشان با هدایت مهدی تارتار توانستند عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

ملوان در فصل گذشته و در مجموع 30 بازی، 41 امتیاز کسب کرد اما همچنان بهترین عملکرد امتیازگیری به زمان هدایت «دراگان اسکوچیچ» در این تیم بر می گردد که این تیم موفق شد 44 امتیاز به دست آورد.

در پایان فصل قرارداد کادر فنی این تیم به اتمام رسید و در حال حاضر ملوانان سرمربی ندارند؛ علاوه بر سرمربی، مدت زمان قرارداد مدیرعامل این باشگاه نیز به اتمام رسیده و تیم ملوان حتی در پایان لیگ برتر مدیر هم ندارد. حتی مسیولان باشگاه ملوان هیچ صحبتی هم با تارتار و اعضای کادرفنی برای تمدید انجام نداده اند که این موضوع نمی تواند برای هواداران ملوان خبر خوبی باشد.

قرارداد برخی از بازیکنان این تیم هم به پایان رسیده و در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می شوند و می توانند با تیم های دیگر مذاکره کنند. تا پیش از برگزاری مجمع مدیرعامل جدید برای باشگاه ملوان انتخاب نخواهد شد و این بدان معناست که این تیم پرطرفدار با بلاتکلیفی دست و پنجه نرم می کند.

ملوان از آنجا که به عنوان تنها باشگاه نظامی حاضر در لیگ برتر شناخته می شود بازیکنان سرباز نیز پس از تایید کادر فنی این تیم می توانند به عضویت این باشگاه در بیایند و مدیران این باشگاه می توانند خلا های موجود در تیم خود را با جذب بازیکن – سرباز پُر کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلاتکلیفی در ملوان؛ تیمی که نه مدیر دارد نه سرمربی! – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلاتکلیفی در ملوان؛ تیمی که نه مدیر دارد نه سرمربی! – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.