بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران/ 3 مقصد پربازدید در نوروز 1403

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر اعلام کرد؛

بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران 3 مقصد پربازدید در نوروز 1403

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری انکو، احمد علوی در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه سال گذشته چندباری موضوع ترمیم حقوق را پیگیری کردیم که خوشبختانه این مهم در اواخر اسفندماه گذشته پذیرفته شد و مراحل قانونی آن نیز طی شد، گفت: امید است این اقدام موجب رضایت کارکنان شود و این مسیر به سرعت طی خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید خداقوتی به همه همکاران در حوزه گردشگردی و فرهنگی شهرداری تهران گفت چراکه در سطح شهر برنامه های خوبی در حوزه فرهنگی و گردشگری داشتیم که البته همزمانی ماه رمضان و تعطیلات نوروز موجب سخت شدن شرایط شد، گفت: برآوردها نشان داده است که حدود سه میلیون نفر از اماکن گردشگری و برنامه های شهرداری در 15 روز نوروز استفاده کردند که بخش زیادی مربوط به اراضی عباس آباد؛ برج میلاد و خانه موزه ها بود.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری برنامه افطاری ساده به همت سازمان زیباسازی در بلوار کشاورز با همکاری موکب داران، اظهار کرد: باید مسیله گردشگری در تهران ساماندهی شود؛ اما هنوز لایحه تشکیل سازمان گردشگری بعد از گذشت دو سال و نیم به شورای شهر نیامده است.

علوی با اشاره به حادثه حمله به چابهار گفت: داعش اعلام کرده که این حمله در راستای ناامن کردن بندر این منطقه به عنوان یک مقصد گردشگری بوده و این نشان می دهد که گردشگری به چه میزان مهم است که آنها حاضر شدند ریسک کنند؛ چراکه بندر به مقصد گردشگری تبدیل شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران/ 3 مقصد پربازدید در نوروز 1403" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید سه میلیون نفر از اماکن دیدنی تهران/ 3 مقصد پربازدید در نوروز 1403"، کلیک کنید.